U User4968p 27.01.2006

Interesno, otkuda takie obshirnie poznanija?I voobche: prakticheski kazhdij instruktor rabotaet srazu v dvuh, a nekotorie dazhe i v treh shkolah.TAK PRI CHEM ZDESJ MUSTANG?

A Andris 29.01.2006

Zinu, zinu!!! PRITOM, ka vini Mustangu uzskata par savu galveno darbavietu(jo taa viniem vairak maksaa nekaa citas autoskolas), ka ari tapec, ka no citam autoskolam vini "maceklus" nenem, kaut gan skaitas ari citu autoskolu instruktori! Dashlo?

* * 14.03.2006

"Dashlo" ??????? ????? "?", ????????!!!

J Janis 22.03.2006

Paskaidroju KRIEVU PIDARIEM-Antireklamai ir divas versijas LV un krievu-taa kaa, ja esi krievs, kaa jus abi pidari, tad rakstiet krieviski savaa versijaa!!! Aizleca URODI ???!!! :))))))))))

J Janis 04.04.2006

Mana bralena sieva aizgaja uz Mustangu... Viniem ir auto un vina labi brauc, taču Mustanga instruktori(vina tos jau 3X nomainija) negrib vinai dot atlauju kartot autoskolas eksamenu, jo vina, redz, ir sieviete un sievieteem ir jaanobrauc vismaz 60-70 STUNDAS!!!!!!!!!!! Nu ka Jums tas patik ???? Ejiet-ejiet vien uz Mustangu!!!

M Marina 24.05.2006

A kak zvatj etih plohih instruktorov? kto horosheje skazet pro Sergeja Grigorenko?

Tie ir vinu uzvaardi!

J Janis 25.05.2006

A tu pamaacies pie vina-ja vins ir slikts-raksti to sudzibas.lv ieksaa!

J Janis 25.05.2006

Vai ari raksti sudzibu uz CSDD uz Miera ielu!

K ksdj 07.06.2006

Igorj Aleksejevs ...neee