www.sudzibas.lv Mustangs Autoskola Nevaru izšķirties starp Credo, Gross un Mustangs.

Mustangs Autoskola - Nevaru izšķirties starp Credo, Gross un Mustangs.

Vai varētu kāds pastāstīt, kā ir tagad ar kvalitāti Mustangs autoskolā. Esmu nobriedis likt tiesības beidzot. Nevarēju izšķirties starp Credo, Gross un Mustangs.

G

I Inga 19.01.2009

Noteikti to nedari!!! Kvalitāte neatbilst cenai!!! Mūsu pasniedzējs piemēram-pirmajā nodarbībā, sēd''eja, skatījās uz mums un smaidot jautāja"Kāda velna pēc jūs te atnācāt-te tikai naudu kāš !!!" Arī braukšanām nebija instruktoru-un ļoti ilgi bija rindā jāstāv!!! Tā kā beigās abi ar vīru gājām un meklējām instruktoru Grosā!!! Grosā labi un atsaucīgi instruktori-kā arī pieredzējuši, jo Mustangā strādā visi jauniņie līdz saprot, ka viņus čakarē un tad bēg prom!!!

Z Zara 19.01.2009

Pilnigs murgs, viss tur ok!

I Inga 19.01.2009

Tā ir cilvēka izvēle-es tur mācijos pirms pusotra gada un tur viss bija tieši tā kā rakstiju!!!

A Aga 19.01.2009

Uz Mustangu iet newajag, es arii uzraawos, iedewa man nelicenzeetu instruktoru, 16nodarbiibas dzenaaja pa pilseetu un ne reizi neiemineejaas par figuuraam, nokaasa man naudu un aizlaidaas, beigaas ar lielu bljaustiishanos un nelielu paziishanos CSDD, dabuuju naudu atpakalj un saaku maacities citaa autoskolaa...
arii man paziistami cilweeki, kas shobriid tur maacaas naw apmierinaati, jo arii winjus chakaree ar braukshanaam...

E evita 20.01.2009

Es maaciijos grosaa... kolosaali... ja iesi pie skolotaaja Krauzes un instruktora Ulmanja visu noliksi ar pirmo reizi garanteeju... :)

E El 20.01.2009

Iesaku CREDO..tieši teorijas un pašas skolas ziņā ;) un instruktori jau vairākās skolās strādā.. Mans gan bija tuvu pazīstams ar Mustanga direktoru un teica, ka viņi mēdzot piečakarēt ar braukšanas eksāmeniem, iegāzt, utt.. Bet pati tur mācījusies neesmu, tā kā 100 % nezinu

P patriotc 20.01.2009

Es arii iesaku CREDO. par instruktoriem gan tur nezinu jo man bija savs bet teoriju iemacijos labi. tiklai aceries to ka tev pasham arii buus jamaacaas gramatinas visaas skolaas vienadas:)

~ ~Ilona~ 21.01.2009

Mowet bitj ja ne sovsem prova, no v avtoskole mustang dengi prohodjat ne cerez kassu, a prosto idut v kaseljecek v vide kosmeticki v verhnee otdelenije tumbocki.I v zamen vidajetsja printovanij listik s ih printovanim stampom na kotorom ot ruki pisetsja skolko vi platite, i na kotorom ne napisano skolko iz etoj summi idet na nalogi.Mozet bitj eta sistema vo vseh skolah

A Alex 21.01.2009

MOGU VAM TOCNO SKAZATJ JA NACINAL UCITSJA TOZE V MUSTANGS NO VOVREMJA USEL IZ ETOJ SKOLI.JA POSLUSALSJA ZNAKOMIH KOTORIJE NIKAK NE MOGLI DOJTI DO CSDD POTOMU CTO IM NUZNO VITJANUTJ DENGI U LJUDEJ PO MAXIMUMU.DURDOM, A NE SKOLA BISTREE BI U NEJE ZABRALI LICENZIJU SUDJA PO NEDOVOLSTVIJU LJUDEJ, I IH WALOBAM ETO SKORO PROIZOJDET.SKOLKO UWE MOWNO NAD LJUDMI IZDEVTSJA.A TO JA SMOTRJU ONI SVOI REKLAMI MUSTANGS RAZVESJALI VEZDE V AVTOBUSAH, V PODJEZDAH NA RUCKAH DVEREJ SOBSTVENNIH KVARTIR!!!
NAWET GROSS I KREDO NE ZNAJU

A Alex 21.01.2009

Da, da dlja horosej skoli ne nuzno stolko reklami ob etom uznajut po nasliski deljatsja opitom druzja, znakomije.
Ja uveren cto ljudi ne znaja ob etoj skole nicego doverjajutsja reklame, a potom tolko ponimajut cto poezd uehal i denuzki plakali!!!

I ilja 21.01.2009

jaaiet tur kur nav braukšanas eksāmens jāliek- credo, , , abās pārējās katrs eks. pa 15ls un skaidrs ka neviens ar pirmo nenoliek,
bet vislabāk iet uz vanagu, tur nav braukšanas eks., un apmacibas karte ir par 25ls lētāk, nekā citur-

G Galina 20.04.2009

ni4ego horo6ego ne vizu v tom 4to net ekzamena, ja sdavala v 6kole ekzamen i ne razvalilasj. a naoborto uverennej bila v csdd

D Dina 04.05.2009

Noteikti iesaku autoskolu CREDO. Super. Pati tur tagad eju. Attieksme perfekta, nav arī nekādu čakaru ar dokumentiem (kā daudzās citās skolās). Instruktori un teorijas pasniedzēji super. Tur ir ļoti augsts līmenis. iesaku. :)

ē Ēriks 04.06.2009

Par Mustangu esmu dzirdējis pārāk daudz sūdus. Sākot ar iegāšanu eksāmenos un beidzot ar parvišiem instruktoriem.
Grossā iet viens pazīstams un itkā nekādu probzu nav, bet redzot kā viņš tur ņemās kkas PILNĪGI tīrs tur ar nav. Kautvai tāpēc ka insturktors vnk paprasīja 50Ls izbrauca ar viņu 3 reizes un viss...
Credo gāju pats un visu noliku pusotra mēneša laikā ar visu to ka pirms skolas nebiju braucis ne grama. Teorijas stundas salīdzinoši labas. Nav tā ka jāguļ stundās un arī ļoti jauki visu izskaidro. Instruktors ar ko braucu arī sūdzību nav. Pa mēnesi mani saveda kārtībā līdz līmenim ka CSDD braukšanu noliku ar 0 punktiem.
Tā ka nu mans ieteikums būtu Credo. Pēc personīgas pieredzes. Un nav arī skolas braukšanas eksāmena kur var vnk naudas dēļ tevi izgāst.

I Indra 04.06.2009

Es mācījos Mustangā, teorijas pasniedzēja man bija ideāla! Instruktors pirmais neapmierināja, bet otrs bija superīgs! Tik labi iemācīja braukt. Un nebrīnos, ka visus ekšus noliku ar pirmo reizi!! Braukšanā vispār dabūju tikai 1 soda punktu par to, ka noslāpa vienreiz!
Fufelis, vajag mācīties, tad viss būs ok! Un skolas braukšanas eksāmens ir vajadzīgs, tas iedrošina CSDD, kaut gan bija daudz stingrāks. Varbūt tā ir arī vnk naudas kāšana, jo man piekasījās pie daudzām vietām, bet palaida vienalga tālāk.
Bet autoskolā atstāju tikai ap 250ls ar visām savām 22h braukšanām!

N NiksCinglers777 06.11.2018
Krāpnieki

Tirgo auto ''ar garantiju'' kuram sludinājumā ir norādīti 189 000km,bet datos pie dīle gadu atpakaļ bija jau 312 000km... Tas jau ir par traku!