Mustangs Autoskola - Nerunā latviski

Tā kā autoskolas mājas lapā rakstīts, ka 10.03.2009. sākas kurss B kategorijas autovadītāja kursiem, vakar nolēmu piezvanīt un painteresēties, vai vēl var pieteikties kursam. Klausuli pacēla krieviski runājoša sieviete. Principa pēc runāju ar viņu latviešu valodā. Uz manu latviski uzdoto jautājumu - tā kā redzēju mājas lapā, ka rīt (10.03.2009.) sākas jauns kurss, vai vēl es varu uz to pierakstīties? Viņa man atbild krieviski, ka uz rīta grupām nevar pierakstīties. Uz to es atbildu, ka man neinteresē rīta grupa, ka gribu zināt, vai vēl var pierakstīties uz rītdienas kursu? Uz to viņa man atkal krieviski atbild, ka rīta grupā nevar pierakstīties. Un tā viņa man atbildēja 3 reizes... Es sāku ar viņu runāt krievu valodā, un beidzot viņa mani saprata! Bet latviski viņa man informāciju nekādi nevarēja sniegt uz izskaidrot. Tomēr man ir tiesības informāciju saņemt valsts valodā - latviešu valodā!
Domāju, ka autoskolas īpašniekiem vajadzētu pārdomāt un rūpīgāk izvērtēt savu darbinieku valodas zināšanas pirms tos pieņemt darbā! Vēl jo vairāk, ka tagad ir tik daudz strādāt gribētāju, kas prot runāt un saprot gan latviešu (kas ir arī mūsu valsts valoda), gan krievu valodā. Izskatās, ka šajā iestādē nav viesojies Valsts valodas centrs.

Un dīvaini, ka tā pati sieviete apgalvoja, ka mācoties šajā autoskolā drīkst izmantot tikai šīs autoskolas braukšanas instruktorus. Bet ja vēlas izmantot citas skolas braukšanas instruktorus, tad tas maksāšot par Ls 60 dārgāk... Interesanti, uz kāda pamatojuma?

I

J Jānis 21.06.2009

Pa muti krieviem!

Mustangs ir krievu autoskola!

Ej uz Vanagu!

п пацан 22.06.2009

чё сам...Ты меня знаешь !? чё на пацана надвигаеш?
Ты меня знаешь !? быдло вокзальное!

T Tjotka 01.06.2011

Credo jau ir tāpat un daudzkur citur arī ...!

I inguna 01.06.2011

Vislatviskākā autoskola Draugu autoskola un arī attieksme pret kursantiem draudzīga.

Z Zara 01.06.2011

Draugu autoskola ka vienmer sevi reklame?