www.sudzibas.lv Mustangs Autoskola Neprofesionāli instruktori

Mustangs Autoskola - Neprofesionāli instruktori

Vissliktākie instruktori (neprofesionāli, rupekļi un naudas izspiedēji) un krāpnieki(kuri novilcina laiku, lai tu pēc iespējas ilgāk netiktu uz CSDD eksāmenu) MUSTANGĀ ir šādi instruktori: Aigars Strazds, Uldis Vidzis, Aldis Miglinieks, Harijs Bērziņš un Valdis Leiškalns!

R

C cits 02.10.2006

Veel vareetu piepulcinaat Vadimu Melnikovu. Eju pie vinja jau vairaak kaa pusgadu. Jaamaksaa 9ls pa 1 braukshanas reizi. Braucu jau normaali, bet vins eksaamenaa liek braukt 90min, kas jaanobrauc bez kljuudaam. Tas ir neiespeejami, es vienreiz nobraucu kaukur 70min bez nevienas klljuudas, beigaas tik nochakareejos, vins protams neieskaitiija. Saakumaa vispaar bija labs, kad liku eksaamenu pirmoreiz, es peec 10min dabuuju 10ptus, Vadims saka lai brauc atpakalj uz bendziintanku, pa to iekaseeja 9ls. Pie vinja nekad nevareesiet nolikt. neko nemaaca tik seezh un pirzh. es jau autoskolas eksaamenu esmu licis kaukur 12reizes. 2reiz jau vajadzeeja samaksaat par atkaartotu teoriju autoskolaa, jo pusgada laikaa jaanoliek braukshana

S sdas 03.10.2006

Peec kaadiem 8 meeneshiem beidzzot pie vinja noliku

V Violetta 19.01.2007

Ja u Vadima tozhe uchilasj. 3.14zdec polnij. Ushla uchitjsja k drugomu, no i tam bilo esche huzhe.... do six por bez prav, potomu kak bojusj, chto opjatj obmanut.

K krista 01.03.2007

Zinu vienu meiteni,kura nolika tiesības mustangā - citur nekur viņa nevarēja, nu nemaz viņai braukšana nepadevās, bet mustangā šai esot piedāvāts iemaksāt zināmu naudas summiņu, un tad dodot garantiju, ka noteikti nokārtos eksāmenu.tā arī viņa nokārtoja un šodien kā jau daudzi citi šādi autovadītāji, apdraud nevien citus autovadītājus un gājējus, bet arī pašus sevi.

K krista 01.03.2007

A Agrita 07.03.2007

Un kāds būtu pamatojums par šiem instruktoriem??? Man tieši interesē viedoklis par Valdi Leiškalnu, jo pašlaik pie viņa apgūstu brauktprasmi...un nekādu sūdzību nav...

A asddd 09.03.2007

Viņš tak neprot latviešu valodu! Saka-pa kreisi-nu es griežu auto pa kreisi-bet šis saka:"Nē, es domāju , lai tu apgriezies braukšanai pretējā virzienā!" Tad saka:"Pa labi", bet izrādās, ka viņš ar to domāja -pa kreisi. Viņš taču ir krievs, tas nekas, ka latviešu uzvārds!

A Agrita 14.03.2007

Nu nezinu... nav bijušas tādas problēmas.. viss ir ļoti akurāti.. un ar viņu runāju tikai latviski...

A awd 15.03.2007

Iemācījās beidzot runāt latviski pēc 40 Latviā nodzīvotiem gadiem!

E Edgars 26.05.2007

Man besi Aigars strazds tads id*ots vinsh tochn varas un varas ... es braucu karocshe pa jurmalas soseju bet vinsh man saka ka vai es braucot uz centru es j*bu ka no turienes var nokljut centra vienu vardu sakot man vins zaj*bav ja varat ietekt kadu citu instruktoru rakstat [slēpt]@inbox.lv blja un viena braukshana maksa pie vinja 15 Ls vins laikam doma ka es esmu miljonars kaut kads es macos autoskola ABCD kura atrodas CSDD par skolu nevaru sudzetuies tiesham laba bet Aigars Strazds...

A Artemmm 04.03.2008

Nemaakat braukt, nebraucat...

G grr 30.05.2008

Sama u4ilasj v Muztange. Instruktor Maksim bil.. Taaakkooi "umnii"... Sobiralsja vozitj menja 40 zanjatii! Da i na figuri ezdili vsego to 3 raza.

E es 17.06.2008

NEEJIET PIE JĀŅA ZARĀNA!! NAUDAS KRĀPĒJS UN ĪGNULIS

A andis 23.08.2008

Cilvēki, nemācīties pie sievitēm!

J Juris 17.11.2008

Kad es liku tiesības un braucu, tad instruktors uz manīm skatījās kā uz idiotu, vēl viņš bļāva- ko tu dari un brīžiem pat raustīja mani aiz pleca un skatiens viņam bija kā vilkatim. Vienu brīdi kad viņš vārījās, viņam sāka no galvas birst sirmās spalvas. Vai tad viņš ir vēl derīgs šim darbam? Es uzreiz sapratu, ka viņš grib man iesist, tad es aizgāju pie cita instruktora un viss bija labi, tāpēc ka jauns instruktors atļāva man pārsniegt ātrumu, spolēt no vietas, kā arī agresīvi braukt, jo tā cilvēki brauc mūsdienās un tā var iemācīties labāk braukt. Kad viņam bija labs noskaņojums, tad viņš man stāstīja anekdotes, no kurām gandrīz neapčurājos un ņirdzu kā zirgs!

A andris 02.12.2008

Varu ieteikt instruktoru Severīnu Bamberu, ļoti korekts, ieturēts.Pēc 12 braukšanām noliku eksāmenu ar pirmo reizi.Uzskatu, ka viņš mani iemācīja ļoti labi braukt!!!Tagad pilnīgi drošs esmu uz ceļa.

V Viesturs 15.09.2009

Es neņemos spriest par citiem augstākminētajiem instruktoriem, jo nepazīstu viņus, bet par Valdi Leiškalnu varu teikt tikai to labāko. Pats pie viņa mācījos braukt. Naudu viņš neizspiež! Gluži otrādi, mani viņš visu laiku centās pierunāt, lai dodos uz eksāmenu, ka ir jau labi. Jo man vēl kādu laiku gribējās savu braukšanu pieslīpēt. Un tik mierīgu un līdzsvarotu instruktoru būtu laikam grūti atrast. Pat savārot ziepes uz ceļa, viņš nekad nestresoja un nepacēla balsi. Vienīgais mīnus ir tas, ka viņš vairs nestrādā par instruktoru. Ja pats būsi stūrgalvīgs cirvis, tad visi instruktori būs slikti. Mustangā eksāmenu noliku ar pirmo reizi.

T Tiesības ir 09.06.2017

Harijs Bērziņš ir ļoti nepatīkams cilvēks. Sevi tur augstāk par cilvēku, kas grib mācīties. Neskaidras komandas un paskaidrojumi. Vilcina laiku. Vismaz 20 min no braukšanas laika truli runā par un ap. Flegmātisks, nevis mierīgs un nosvērts. Nomainīju instruktoru pēc 2. braukšanas reizes.