Mustangs Autoskola - Mana pieredze

Iestājot 2022.gada vasarā – nokārtokju 9 mēnešu laikā. Būs palši, lai ir godīga atsauksme un piefiksēju to, kas man būtu svarīgi zināt pirms iestāties. Tā ir tikai mana pieredze un mans viedoklis:
Izvēlējos šo autoskolu: pēc iespējas ātrāk, pēc autoskolu pēc statistikas, instruktoriem un pastiedzējiem.
Teorijas nodarbības pasniedza Jeļena Frolova. Skaidroja labi, daudz piemēru no dzīves, saprastu pat bērns. Pozitīva un vienmēr varēja pie viņas pienākt ar jautājumu. Teorijas eksāmens autoskolā un csdd nokārtoju no pirmās reizes. Tikai ņemiet vērā, autoskolas eksāmenā būs "vecās" versijas jautājumi – trenēties var autoskolas mājaslapā.
Braukšana/instruktori: pirmais instruktors nebija "priekš manis" nevaru teikt, ka slikts, bet sapratu, ka nav "mans" . Tad es tiku pie instruktora Sergeja Stepanova. Iesaku šo instruktoru. Viņš labi sagatavos, gan eksāmeniem, gan iemācīs labi un pieklājīgi braukt. Nestieps laiku un ja esi gatavs/-a, tad sūta uz skolas eksāmenu. Katru reizi mani atbalstīja pirms un pēc eksāmeniem, kā arī visu izrunājā - pēc katras braukšanas nodarbības izrunājām nodarbību.
Laikietilpīgs un spēlēšana ar nerviem bija ar skolas braukšanas eksāmenā:
Inspektore Nadežda. Pie viņas es biju trīs reizes. Pirmā reize bija briesmīga, gan es pieļāvu kļūdas, gan viņai bija "savs" uzskats un viedoklis par to, kā ir jābrauc. Piefiksē pat ļoti minimālās kļūda, kuru pat csdd eksāmēnā neievēros, ( cik reidzes mirgoja jūsu virzienrādītājs). Novērtē katru kustību – tas nav slikti, bet viņa pieprasa, lai māceklis jau ir pro braucējs ar pieredzi. Kad biju pie Nadeždas pēdējo reizi, teikšu godīgi, viņa atbalstīja un teica, lai nestresoju. Bija patīkams šoks vai nu viņai ir garastāvokļa cilvēks, vai viņa redzēja, ka man labi iet, un pārliecināti braucu. Ņemiet vērā arī to, ka pēc katra nenokārtotā eksāmena, būs jāņem obligāti 3-5 braukšanas nodarbības.
Apkopojums:
Teorijas pasniedzēja - laba, varat iet, bet esiet gatavi daudz rakstīt un pildīt m/d – noderīgi.
Inspektore - ļoti stingra, brīžiem negodīgi vērtē, pie viņas varēsiet nokārtot no 3-4 reizes. Ja labi braucat, tas nenozīmē, ka nokārtosiet no 1. reizes - pēc tādas pārbaudes, Csdd eksāmenu būs viegli nokārot.
Instruktors- ļoti labs, iesaku. Viņš bija tas "īstais" priekš manis. Sakarīgs un godīgs ,vienmēr uzrunā uz "jūs". Iemācīs braukt, ļoti mierīgs un sliktu vārdu neteikt.

01.06.2023

G

R Robcix 15.08.2023

Es nokārtoju pie Nadeždas ar otro reizi. CSDD ar pirmo. Pavisām kopā bija padsmit braukšanas nodarbības