www.sudzibas.lv Mustangs Autoskola Ļoti ļoti slikta skola!

Mustangs Autoskola - Ļoti ļoti slikta skola!

Ljoti ljoti slikta skola! Pat ienaidniekam neieteiktu tur iet! Sekretaares neko nezin, viss nepiecieshamaa informaacija jaavelk ar stangaam aaraa, visu aizmirst un sniedz nepatiesas zinjas!!! Muusu pirmais teorijas pasn. saslima un nomainiijaas peec tam chetri, no kuriem peedeejais vispaar, liekas,bija plaanpraatigs! Nodarbiibas pagarinaaja par 3 nedeeljaam, nevienam neprasot, vai tas nesagaadaa neeertiibas! Nodarbbibas vajadzeeja vienkaarshi atseedeet, jo bastoshanas gadiijumaa draudeeja atskaitiit! Kaut gan viss jau bija izmaaciits! Kad nopsihoju un pateicu, ka netaisos piedaliities tajaa cirkaa un 2 h vienk. guleet uz sola, lai izsleedz, ja vinjiem nevajag naudu, jo par laimi tad biju samaksaajusi tikai kaadus 40ls, tonis uzreiz izmainiijaas! Instruktors visu laiku atceela braukshanas nodarbiibas STUNDU(!) dazhkaart pat pusstundu ieprieksh, kad jau biju celjaa uz nodarbiibu! Meenesii maksimaali sanaaca kaadas 5 braukshanas, kaut gan pierakstiijos uz kaadaam 12! Daudzi pazinjas liek tiesiibas, bet neesmu dzirdeejusi, ka skolai ir taads PO>>> uz saviem kursantiem!!!

I

K karina 10.06.2011

Varbūt, kāds var pateikt kā sauc pirmās palīdzības pasniedzēju Mustang auto skolā, Jelgavā?

E Eiro 10.06.2011

no kura laika tad pirmās palīdzības pasniedzēji srādā autoskolās ? Vēl trakāk - Mustangā ...psc !!!