www.sudzibas.lv Mustangs Autoskola Krāpšana, Nadežda Mālere

Mustangs Autoskola - Krāpšana, Nadežda Mālere

Īsumā, skolas braukšanas eksāmena eksaminātore Nadežda Mālere - briesmīgs un neadekvāts cilvēks. Nespēj orientēties braukšanas eksāmenos un darīs visu iespējamo, lai izgāztu kursantu par vismazāko sīkumu (dažreiz pat neeksistējošu).
Palasot iepriekšējās sūdzības, kuras šajā autoskolā, galvenokārt, sastāv šīs personas dēļ, jau gadiem vecas, var secināt to, ka autoskolai nemaz nerūp sava reputācija, paturot darbā jau vairākus gadus cilvēku kā šis.
Noteikti neiesaku izvēlēties šo autoskolu. Pat ja sākums liksies brīnišķīgs, instruktori forši, tad, tiklīdz jūs nonāksiet pēdējā posmā - braukšanas eksāmenā pie šīs (starpcitu vienīgās eksaminātores), jums pazudīs motivācija un būs divas izvēles - kārtot 10 reizes eksāmenu līdz Nadeždas jaunkundzei jūs apniksiet vai vienā dienā kundze izkāps ar pareizo kāju no gultas un pateiks, ka nokārtojāt vai arī otrs variants - aiziesiet no šīs autoskolas, atstājot tajā ieguldīto naudu un laiku, jo vienkārši pazudīs motivācija šīs būtnes dēļ.
Ja nu izdomājat turpināt nodarbības un ņemt tos 10 braukšanas eksāmenus, iesaku kārtīgi palielināt savu budžetu, ko nāksies atdot Nadeždas jaunkundzei.
Kopumā - visas autoskolas nodarbības kopā ar braukšanām neizmaksās tik daudz, cik Jums vajadzēs atstāt šai būtnei.

Ar cerību, ka Mustangs beigs graut savu reputāciju un izmetīs beidzot šo darbinieku no sava sastāva.

03.03.2023

K Kristiāns1278 27.04.2023

Man bija identiska situācija, divas reizes eksāmenā biju pie tās kundzes un man ar to pietika, man ātrāk un izdevīgāk bija nomainīt autoskolu un to arī es izdarīju, jo šī autoskola ar šo kundzi tēlo no sevis visveranos.