Mustangs Autoskola - Krāpšana

Nadježda Mālere - instruktors, kas jums atņems visu motivāciju turpināt mācīties. Milzīgais daudzums sūdzību, kas jau krājas vairākus gadus, tikai liecina par viņas profesionālās kompetences trūkumu. Nadježda neiecietīgi izturās pret kursantiem - pieraksta katru sīkāko kļūdu ko pieļaujat un nepieļaujat, izsaka dažādus pārmetumus, attiecas pret jums tā, it kā jūs viņu aizskārāt tikai esot viņas klātbūtnē, un tad iespējams vēl zvana jūsu instruktoram, prasot, ko tad tas sūta tādu stulbeni uz eksāmenu. Ir svarīgi pieminēt, ka šī Dāma ir vienīgais instruktors, kas pieņem eksāmenus ar manuālo ātrumkārbu, tāpēc jums ir lielāka iespēja laimēt loteriju nekā nokārtot pie viņas eksāmenu. Nebrīnīšos, ja mālere ir mustanga naudas slaukšanas shēma, jo pēc katra iegāztā eksāmena tā sūta jūs atpakaļ pie instruktora "izrunāt kļūdas", kur kļūdu izrunāšana stiepjas vismaz triju nodarbību garumā, kas ir kārtējās izmaksas 108€ apmērā (un tad sareiziniet šo summu ar desmit, jo eksāmens mustangā ir paredzēts iegāžšanai) , nemaz nerunājot par to, ka pēc vairāku gadu laikā sakrāto sūdzību daudzuma, viņa vēl projām uzdarbojās. Savukārt, kas attiecas uz pašiem instruktoriem, tad tie pārliecināsies par to, ka jūs iztērēsiet pieklājīgu naudas summu pirms jūs laidīs uz eksāmenu. Nav svarīgi, vai jūs protat braukt labāk par pašu instruktoru, vai nekad neesat sēdējis pie stūres, jo nodarbības tiks vilktas garumā, nemaz nerunājot par figūrām vai sarežģītiem krustojumiem, ko mustanga instruktori uzskata par everesta galotni. Īsiem vārdiem sakot - ja mustangs piedāvā pie sevis mācīties, tad skrieniet prom, un pēc iespējas tālāk.

02.05.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (5)

A AssNazis 02.05.2023

Sveiki, Seit Nadježda Mālere . Tu tagad maksāsi 60 euro par nodarbību!

Nadježda Mālere - instruktors, kas jums atņems visu motivāciju turpināt mācīties.

Slikta Jums motivācija, jā kaut kāda nezināma sieviete, atņems Jums to motivāciju...

G Gonzo23 02.05.2023

Rīgā vismaz puse nejēdz braukt

R RXX 02.05.2023

Kāds tam sakars ar šo sūdzību? Jo ilgāks vadītāja stāžs, jo neuzmanīgāk brauc. Un tā apgalvo pilnīgi visi šoferi. Reālā problēma ir tas, ka nav atkārtoti jākārto braukšanas un CSN eksāmens.

R Robcix 15.08.2023

Es skolas brauksanas eksi nokartoju no 2. reizes... CSDD no pirmas. Pavisam kopa bija ap 15 brauksanam...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes