Mustangs Autoskola - Krāpšana

Konkrēta krāpšana. Izbraucot obligāto akadēmisko stundu skaitu skola ir braukšanas eksāmens kuru pieņem Nadežda Mellere. Tā izgāz skolniekus speciali lai tie ņem papildus braukšanas. Vadīšanās instruktors izbraucot pēdējās nodarbības neizteica aizrādījumus un teica ka esmu gatavs skolas eksāmena likšanai, es apmaksāju skolas eksāmenu un pieteicos eksāmenam pie augstāk minētas kundzes. Skolas eksāmens tiek pieņemts ar automašīnu bmw markas, bet apmācība notika ar ww golf 7. Pabraucot 12 minūtes inspektore pārtrauca eksāmenu ar noradi ka jums ir vel jāmācas braukt, un iegāžot eksāmena jo es bremzējot automobili esmu licis dotai kundzei nedaudz noliekties uz priekšu. Tas ari bij eksamena pārtraukšanas iemesls. Tas ir absurds un naudas izkrāpšana. Katra automašīna ir individuāla bremžu un gāzēs pedāļa jutīgumam, un netika bremzēts tik strauji lai to uzskatīto par pārkāpumu! Uzskatu ka ta ir naudas izspiešanas sistēma ka no nabaga kursantiem izspiest naudu nozīmējot papildus nodarbības un atkārtoti likt skolas eksāmenu. Ja jūs braucat labi, zinot visus noteikumus variet neceret ka jūs tiksiet cauri ar minimālo nodarbību daudzumu. Pat ja jūs papildus braucat katru dienu jūs mustanga netiksiet cauri ar minimālo akadēmisko stundu daudzumu. Jūs ari izgāzis kautkada apurda iemesla dēļ ka mani! Neiesaku ne vienam doto autoskolu un doto kundzi kura pieņem sājā autoskola eksāmenu. Tie ir krāpnieki, lai ka jūs nebrauktu jūs tur maksāsiet un maksāsiet kamēr dota kundze klusējot jums sazīmēs kleksīšus, bet kļūdas paskaidrot nemāk, jo tādu nav. Un beigas izdoma kaut kādu absurdumu! Neejiet uz doto autoskolu, nepieļaujiet tādu kļūdu autoskolas izvēlē ka to izdarīju es!

07.02.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (7)

D Dontkillmyvibe 07.02.2022

Nevienu neinteresē ar kādu mašīnu mācījies braukt. 😂 Pēc sūdzības ir skaidrs, ka tādiem kā Tu nav vieta pie stūres .

I Irīna Čubare 12.02.2022

Jūs pati strādājat šinī autoskola,tāpēc tā atļauja tos apvainot kursantu.
Tas ir ļoti nekorekti rakstīt atsauksmes pašai par sevi.
Ir jāpadomā Nadežda Mellerei par savu reitingu un arī savas darba vietas,autoskolas Mustang,prestižu.

I Irīna Čubare 12.02.2022

Tādai kā Jūs,nav jāstrādā par instruktoru!
Tā ur skolas prestižā graušana un pašas nekompetences pierādīšana.
Jāiet uz tirgu tomāti vadāt,nevis kursantu mācīt!

TasEsLV 07.02.2022

Man laikam paveicās, ka man bija uztvere iemācīties braukt ar auto (vienalga kāda marka) nevis kā skolā iezubrīties cik daudz, kas jādara. Iesēžoties jaunā mašīnā ir jājūt bremžu stiprums / uzrāviens, gabarīti. Galīgi nav arguments - mācijos ar golf, jābrauc ar bmw. Var stridēties vai piesējās vietā/nevietā, bet ja uzskati, ka māki braukt paņem vēlreiz eksāmenu un noliec pievēršot tam uzmanību, kapēc jāuztraucas?

G Gulbenietis 07.02.2022

Ja tiešām par šo kļūdu izgāza, tad šī instruktore nemīl braukt dinamiski. Nedaudz atraut pakaļu no sēdekļa ir veselīgi, pietam braukt ir interesantāk :D.

D Dom2 07.02.2022

Столько жалоб на эту школу, а народ все равно идет в нее. Маркетинг -сила.

D Daina2022 18.05.2022

Mums tieši tāda pati situācija - izgāž par gājējiem, kuri neeksistē un parkošanos - instruktors brīnās, cilvēks parkojas bez problēmām, brauc pie stūres no 16 gadu vecuma ar baltajām tiesībām, gatavs eksāmenam. Attieksme tāda, it kā viņai atnāca kaut ko šai dāmai atņemt. Viņas piezīmes varot apstrīdēt, bet ja jaunietis sāk iebilst - nogaida un ledainā tonī jautā - vai es drīkstu turpināt? Ieraksta šim skolas eksāmenam nav, neviena cita automašīnā nav, viņa var subjektīvi sarakstīt visu ko vēlas. Nez vai šī sieviete naktīs guļ mierīgi...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes