Mustangs Autoskola

Nu, nezinu, ja kds slav? auto skolu Mustangs, ceru, ka jums ir taisnba... Bet p?c savas pieredzes spriezot- esmu ljoti vilusies.. Ir man tads pasniedzejs V., kur jau dikti ilgi mani apmaca tur?ties pie stures... Jaa, vis ir forsh kaa cilveeks, bet, ka pedagogs...... Nodarbibu laikaa vinjsh speelee mobilajaa taalrunii speeliites, tad varat iedomaaties, kaadi ir rezultaati....Ceru, ka kaads no instruktoriem ir ieintereseets, lai klients aatraak iemaacaas

K Kaspars 23.02.2007

Jā, mau draugu arī čakarēja ilgi. Pāri pa 700Ls notērēja un ja nemaldos pie 90x brauca, lai gan nekāds dunduks nav.

D Dace 29.09.2008

Mana pieredze ar šo autoskolu ir vairāk kā negatīva. Īpaši liela vilšanās ir tiekot līdz skolas braukšanas eksāmieniem, jo tos neļauj nokārtot ne ar pirmo, ne ar otro reizi. Loģiski, katrs braukšanas eksāmens maksā 15 Ls. Katru reizi ieliek punktus diezgan strīdīgās situācijās, kaut arī izrunājot konkrēto situāciju to pat atzīst! Rodas iespaids, ka gribot negribos nāksies nobraukt viņiem vien zināmu reižu skaitu eksāmenā, lai noliktu. Jāpiezīmē, ka braukšanas apmācība ir jau virs 40 h.
Ko darīt, kā ar viņiem cīnīties?

esmu jau 5 skolas brauksanas exus nenolicis, pat doma ir mainiit skolu, es nezinu, ko iesaakt, braucu labi, bet kaut kaa nesanaak tur nolikt, man pat tagad bail iet uztajiem eksaameniem, senciem naudu visu laiku striliiit... FFFFFAAAAAKKKK :(((((((((((((

L liva.liva21 03.09.2012

man pieredze ar ir ļoti bēdīga ar šo skolu.. sākumā tik labi piedāvājumi studentiem, aizgāju, priecājos, ka par teorijas kursu praktiski nebija jāmskā vispār, tik par obligātajām 14 braukšnaām (70ls), un teorijas kurss ar tik 5as nedeeļas g'āja...un kad sākās braukšanas, tad arī sapratu kur to naudu viņi atpelna atpakaļ vēl trīkārtīgi, kartiņā no intruktora man jau 27 ieraksti (27 braukšanas), bet izskatās, ka varēšu tur sēdēt vēl tik pat, pa šīm 27 braukšanas nodarbībām esmu pabijusi 3x figūrās, 1x uz kaut kur Āgenskalnā, bet praktiski mans maršruts ir vienības gatve un benzīntanks, kurā intruktoram ir vajadzības aiziet mūžīgi pēc kafijas, citā benzīntankā uz labierīcībām, nodarbību uzsākam 10 min vēlāk un pabeidzam to 15 min ātrāk, rezultātā no nodarbības jēgas nav nekādas...Dažkārt vēl instruktora sieviņa kaut kur jāaizved no darba līdz mājām, vai dēls uz futbola treniņu...nu tā - tā naudiņa aizet pie viņiem, bet man no tiesībām ne smakas!! :(
neiesaku, mēģināsu kat kā izmocīt un var jau būt ka paies beidzot gads un dabūšu tiesības, bet lai citiem nav jāsaskaras ar šo, tad iesaku labāk painteresēties par citām autoskolām! :)
Veiksmi :)