Mustangs Autoskola

Par autoskolu "Mustangs" Šajā "krutajā" skolā tūlīt jau mācīšos gadu. Viss sākās ar to, ka man "paveicās" ar instruktoru, ar, kuru es nobraucu 15 nodarbības, pat figūras niemācoties...instruktors jau bija jauks, bet ne jau ar jaukumu es nolikšu tiesības...tad viņš paņēma atvaļinājumu un braukšanas nebija, zvanu pēc mēneša, a šim mašīna noņemta un tas ma paziņo, ka ar citu nebraukšot. Nu neko, zvanīju uz skolu, iedeva man numurus un es sāku zvanīties...viens saka ne, otrs, trešais...likās, ka nojūgšos...(tā tas ilga 2 mēnešus) te viens saka, jā...o, jūtos lieliski...līdz tam brīdim, kad viņš ,man paziņo, ka vairs nevarēs man pasniegt braukšanu, jo savā skolā jāvada lecijas...nu ko, asaras, punķi un histērija - kā tā var būt, nauda izsviesta vējā, nervu nav...un tiesību ar...Zvanu atkal uz skolu, iedod man numuru...sazvanu instruktoru un ir-par laimi šoreiz īstais!!! Tā es ar citas skolas instruktoru nobraukāju un tagad par laimi, varu doties uz eksāmenu! Jelgavā ir nonācisa tik tālu, ka Mustanga audzēkņus neviens negrib ņemt, visi to skolu noliek. Katrā gadījumā, NEVIENAM neiesaku uz turieni iet... Ja padomā, kā man pasniedza teoriju, tīrās šausmas-tas ir tas pats, kas samaksāt naudu un iet tusēties!!!