Mustangs Autoskola

Neticiet autoskolas MUstangs piedāvājumam lēti tikt pie tiesībām un ja pieteiksieties līdz 14.oktobrim tad par pasakaini zemu cenu iegūsiet kārotās tiesības.Šī skola patreiz nemaz nedrīkst nevienu aicināt uz kursiem,jo kārtējo reizi ir atņemta licenze uz 2 mēnešiem un vēl jau nevar zināt vai vinjiem to licenzi atdos,tā kā neļaujiet sevi apmuļķot,ja neticiet zvaniet uz CSDD kvalifikācijas daļu.Rīgā ir pietiekoši daudz autoskolas kur par saprātīgu cenu var iemācīties braukt ar auto.Visi labie instruktori no MUstanga iet prom un to ko viņi sola nav taisnība,pati iekritu un tagad nožēloju. Iesaku visiem DRaugu autoskolu mani paziņas tur mācās un ir apmierināti,skola gan tikko jauna un tāpēc vēl patreiz tur ir kārtība,zvaniet un Jums visu laipni izstāstīs,pagaidām vēl mājas lapas sai skolai nav.Var zvanīt 26020672

I

V Vineta 02.12.2006

Piekrītu par Draugu autoskolu - neviens paziņa gan tur nemācās, bet skolas Īpašniece ir mana bijusī teorijas skolotāja - agrāk strādāja autoskolā "Autoprieks" par skolotāju teikšu godīgi - ja viņa Jums mācīs un pašiem būs kau mazākā vēlēšanās kaut ko apgūt tad teoriju sapratīsiet par visiem 100%