Mustangs Autoskola

NEEJIET uz Mustangu! Vini ir suds! Es dabuju tiesibas tikai pec 9 menesiem, kaut gan es vareju dabut pec 3 menesiem!!!! Teoretisko nokartoju, tacu pasniedzejs visu laiku aizmirsa iedot to sekretarei, lai taa nosuta pieteikumu CSDD-aP MENESI NOTUREJA, KROPLIS, SAVAA SOMAA MANU EKSAMENU!!! Vadisana vispar murgs! Es nomainiju SESUS-6-INSTRUKTORUS!!!!!!!!!!!!!Es vareju nolikt brauksanu pec menesa-bet 1.)instruktors pateica neesmu gatavs! Nu labi-ja neesmu, tad neesmu, bet tad saka prasit naudu par nenotikusajaam stundaam! 2.instruktors bija krievs, kurs nesuda nesaprata no Latviesu val.-kaut gan teica, ka saprot. 3.prasija 150Ls uz prieksu. 4.instr. Visu laiku bija PIEDZERIES!!!! 5. instr. prasija vairak Ls nekaa ligumaa paredzets! Un visu laiku vini meginaja novilcinat eksamena kartosanas laiku, lai dabutu vairak naudas! Kropli! Ja jums ir kadas sudzibas par mustangs, tad rakstiet CSDD uz Miera ielu, jo tad viniem atnems LICENZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

J Janis 07.04.2006

Pilnigi piekritu!

I inga 27.04.2007

Es maaciijos pus gadu, kaut gan jau pashaa saakumaa skaidri pateicu, ka tiesiibas jaanoliek maksimaali aatri! Pirmais teorijas pasniedzeejs bija ok. Saslima. Nedeelju nodarbiibas nenotika. Un par to, ka nodarbiiba nenotika mees uzzinaajaam atnaakot uz skolu, kaut gan - gan mobilo numuri un e-maili vinjiem bija zinaami!!! Par to uzbraucaam, kaapeec nevareeja pazinjot. Atvainojaas,pateica, ka turpmaak dos zinju taados gadiijumos... Ha! Veel kaadas 3 reizes mees atnaacaam un noseedeejaam klasee stundu, gaidot pasniedzeeju, kad ienaak sekretaare un pasaka, ka nodarbiibu shodien nebuus, kaut gan zinaajusi to jau sen!!! Mums nomainiijas 4 pasniedzeeji un peedeejais vispaar bija plaanpraatiigs! Tik prasa ik peec 15 minuuteem: vai jums ir kaadi jautaajumi? Turklaat, skolas vadiiba pagarinaaja teorijas nodarbiibas par 3 nedeeljaam, neprasot nevienam, vai tas nesagaadaa neertiibas! Bet ja izlaizh 7 nodarbiibas, draudeeja atskaitiit! Nu tad es gaaju tur un guleeju tieshi uz sola, jo viss jau sen bija izmaaciits! Beigaas tomeer nopsihoju un pateicu, ka neieshu piedallities shitajaa cirkaa, jo man tieshaam bija daudz svariigaakas lietas, ko dariit; ja veelas, lai izsleedz, ja vinjiem nevajag naudu,jo tad, par laimi, vinjiem biju samaaksaajusi tikai kaadus 40 ls. Uzreiz tonis izmainiijaas un viss notika peec mana praata! No sekretaareem visa nepiecieshamaa informaacija bija jaavelk aaraa ar stangaam! Taada sajuuta, ka vinjas pashas neko nezinaaja! Iedeva triju instruktoru numurus, pie kuriem vareeja tikt tikai peec 2 meeneshiem! Beigaas, kad saaku braukt vinai augumaa, "kas par lietaam?", tad iedeva vienu, kursh vareeja peec nedeeljas. Pierakstiijos uz 5., 12., 18., un 29. decembri uz braukshanu! Uzminiet, kad es pie vinja tiku!? Protams, ka 29. decembrii! Ok. Instruktors taads neko, ar vecu vecu Mazdu, maaciija daudz maz normaali... Bet meenesii man sanaaca maks. 5 nodarbiibas, kaut gan pierakstiijos uz kaadaam 12! Paareejaas vinjsh atceela STUNDU(!) (dazhkaart pat pusstundu) ieprieksh, kad es jau biju celjaa uz nodarbiibu!!! Kad mans pacietiibas meers bija pilns, pajautaaju vinjam, kaapeec vinjsh taa dara, tad paarstaaja. Noliku teorijas eksaamenu un uzreiz peec tam braukshanu skolaa! WOW, domaaju, beidzot es tikshu uz CSDD! Protams! Sekretaare bija aizmirsusi uztaisiit man PMP sertifikaatu, kaut gan pirms trim meeneshiem speciiali, zinot, ka vinjas tur ir stulbas kazas, aizgaaju un pateicu, ka esmu nolikusi ti PMP un man vajag sertifikaatu. Vinja man: "Jums vinjsh tagad nav jaanjem pie sevis, jo mees jau tik un taa suutiisim dokumentus uz CSDD un tad vinjsh buus jaanes atkal liidzi!" Par laimi, biju pierakstiijusi PMP pasniedzeejas vaardu, norises vietu un datumu, citaadi buutu jaaiet veelreiz, jo vinjai, redziet, bija aizmirsies pierakstiit, ka esmu izgaajusi taas nodarbiibas!!! Tad es nedeelju no vietas katru dienu zvaniiju un prashnjaaju, vai tas sertifikaats beidzot ir gatavs un dokumenti ir aizsuutiiti uz CSDD! Kad tas bija izdariits, vinja man laipni piedaavaajaas pie reizes pierakstiit uz teorijas eksaamenu, lai man pashai nebuutu uz turieni velti jaabrauc. Kad jautaaju, vai es nevaru pierakstiities, piezvanot uz CSDD, shii atbildeeja, ka noteikti nee!!!! Es nobriiniijos, paarjautaaju -nee, nevar! Nu labi, tad pierakstiet. "kaadaa laikaa jums eertaak?" Es atbildeeju, ka jebkuraa, bet noteikti ne agri no riita un, ja var, vistuvaako datumu. Uzminiet, kad vinja mani pierakstiija? :) Protams, ka astonjos no riita! Uz pirmdienu. Nodomaaju, nevar taa buut, ka piezvanot nevar pierakstiities. Bet protams! Vareeja tikt aatraak un gandriiz uz jebkuru laiku! Ljoti daudzi pazinjas liek tiesiibas un neesmu dzirdeejusi, ka citaas skolaas pret kursantiem buutu taads PO...! Par ienaidniekam neieteiktu iet uz turieni!

A aff 01.05.2007

Uzraksti suudziibu uz CSDD Miera ielu(galvenaa iestaade)! Viniem bus baigaas nepatikshanas!!!

A Ainars 15.05.2010

Te ir arī labi komentāri? Tak paši Mustangieši raksta - ķer muļķus. Klausiet ko jums saka cilvēki no dzīves. Neejiet uz to sūdu bedri, es jums 100% garantēju ka velti izmetīsies naudu un laiku vējā. Te nav nekāda konkurence, cīņa starp autoskolām, bet normāli cilvēki tomēr vēl viens otram labu. Ja gribat mācīties braukt no nulles, Mustangs tam neder. Viņiem nav kārtīgu teorijas pasniedzēju un nav instruktori, kas nebūtu ieinteresēti nokāst vairāk piķi. Tie nav skolotāji - tās ir pilnīgas nulles. Es paredzu ka drīz tā firma mainīs nosaukumu, bet sūds paliks sūds.

+ Neejiet pie instruktora - Aivara Babras. Tas tipiņš neprot runāt latviski, sten, pūš un elš, un pašam nav izpratnes par braukšanas tehniku, tāpēc arī neko lāgā nevar iemācīt. Mācībniekiem nav jākaunās ka viņi nezin - tāpēc ir skolotāji. Bet šitais tārps ir nulle.

S Stripasunpunktini 10.03.2014

Nekad nevienam neieteiktu mācīties pie instruktora Helmuta Zasa (Mustang autoskola, auto numurs FU-8440)! Vienaldzīgāku un nekrietnāku cilvēku droši vien, ka atrast būtu grūti. Mācoties pie viņa braukt, rēķinieties, ka viņš jums neparakstīs grāmatiņu, kamēr nebūs no Jums izspiedis visu naudu un kamēr Jums nebūs radusies vēlme pamest tiesību likšanu un 40 akadēmiskās stundas viņa izpratnē ir tikai sākums labai peļņai. Atnācu pie viņa ar jau nobrauktām 20 1, 5h braukšanām un regulāri braukāju privāti, bet viņš vienmēr uzsvēra, ka svarīgs ir tikai viņa subjektīvais viedoklis un nekādi citi apstākļi neietekmēs viņa paraksta došanu. Komunikācija ar viņu vienmēr bija ļoti nepatīkama – uz sveicienu atbild nelabprāt, sēž treniņbiksēs vienaldzīgs blakus, neko ne stāsta, ne rāda eksāmenam nepieciešamās vienkārši, pārsvarā viņa pakalpojumos ietilpst vienaldzība, nespēja paskaidrot, kas tieši vēl ir tas pie kā jāpiestrādā un līdz pat tādam absurdam, kā jaunu noteikumu izdomāšana, lai pierādītu, ka eksāmenu nolikt Tu noteikti nevarēsi. Pilnīgi regulāri nodarbības tika atceltas, 3 reizes pat iepriekš nebrīdinot – aizbrauc uz Pārdaugavu, zvani viņam un viņa atbilde „Šodien nodarbība nebūs, es tak sūtīju sms”, dīvaini, ka viņš ir vienīgais, no kā sms mistēriski nevarēju saņemt. Arī sarunāt ar viņu nav iespējams neko, piemēram, tagad saraujam un nedēļu no vietas braucam un beigās eju uz eksāmenu – no 4 nodarbībām atcēla 2 un vienu nokavēja 45 minūtes (cik veiksmīgi, ka tieši par šo nodarbību es biju jau samaksājusi iepriekšējā dienā, jo viņam nebija ko izdot). Jauki arī, ka pēc šīs nedēļas atkal nebija iespējams parakstīts grāmatiņu „jo neesam sen braukuši”. Helmuts Zass arī katras nodarbības sākumu 15 minūtes kā minimums stāv ar saviem instruktoru draugaļām netālu no mašīnas, pļāpā un tad kāpj mašīnā ar tekstu – „Nu brauca!!” it kā es šo procesu kaut kā būtu aizkavējusi. Divas reizes viņš ņēma manu grāmatiņu, lai parakstītu un beigās pārdomāja, testa eksāmens, ko liku tikai tāpēc, lai pierādītu, ka eksāmenu varu nolikt, pēc viņa vārdiem neko nenozīmē un svarīgs ir TIKAI viņa subjektīvais viedoklis. Aiztaupiet sev vilšanos un nenormālus naudas izdevumus un nebrauciet pie Helmuta Zasa! Aizgāju prom no Mustanga pie citas autoskolas un cita instruktora un parakstu saņēmu jau pēc trešās braukšanas un ar pirmo reizi noliku tiesības!

I Instruktoru kolektivs 25.09.2014

ANCE SŪNA pers.kods: 081288-xxxxx, Dzīves vieta: Rīga.

Beidz lūdzu izlikties par citu personu un publicēt nepatiesu informāciju portālos (publikāciju datums: 10.03.14.) ar segvārdiem: Diāna Jaunalksne, Diāna122, Stripasunpunktini, u.c.

H Helmuts Zass 26.02.2018

Mustangs Autoskola