A Andris 22.12.2008

Kā Jūs zināt, ka mākat braukt? Pats mācijos Mustangā un nokārtoju visu ar pirmo reiz gan autoskolā, gan CSDD. Instruktors bija Tālis Ermužs, iesaku.

J Jeļena 20.01.2009

Es pati macijos šaja skola, skolas braukšanas eksamenu nokartoju no 3 reizes, bet pati biju vainiga, un iebkura gadijuma, mašina ir aprikota ar kameram, ja tu nepiekriti inspekora vertejumam, tu vari palugt noskatities video, un tad vai nu ieraudzisi savas kļudas, vai nu to, ka inspektore kļudijas, bet es nedomaju, ka inspektors rakstit liekus soda punktos, apzinotiesto, ka pretendents var noskatities video. Ta ka labak iet tomer pamacities pie instruktora, neka sedst te un rakstit muļķibas...

K Kiaspars 20.01.2009

Nesaprotu, kāds sakars nosaukumam ar autoskolu? Būtu vismaz viena mācību mašīna FORD - MUSTANG.

G gigi 20.01.2009

Pilniii es piekriitu par mustangu - skolas eksamenu vienkarsi nevar nolikt gaju likt kaut kadas 5 reizes, kaut gan csdd noliku ar 1 reizi.
un attieksme kaa pret cilveku merkela ielaaa ir vienkarsi drausmiiga. neiesaku nevienam mustangu

A Anna 20.01.2009

Ja tize s vami sogla6us na merkela 6 sidat nedavolnije i v nogtah kavirajutsja!!!

D daina 23.01.2009

ja takaja umnaja shla na ekszamen, nu iiiii provalijas. Naverno dura, ne uchilas kak sledujet...

D daina 23.01.2009

Hmm, reklāma aiziet tagad, tad es varu ieteikt savējo

A aapsis 24.01.2009

nu es pirms 1, 5 gada, kad gaaju Barona ielaa, tad bija taa, ka nomainiijaas 4 pasniedzeeji, tikai 1 bija normaals, bet diemzheel vinjsh bija tikai uz 1 to maaciibu stundu, paareejie pilnigi bezjeedziigi, parasti kluseeja visas 2 h. Taapat braukshanas instruktoru bija pasham jaameklee, kur gribu, jo visi ko skola piedaavaja, bija aiznjemti 1-3 meeneshus uz priekshu.

Vieniigais labums, ka nebija nekaada skolas exaamena braukshanaa (ja sarunaa savu instrukt) un ka tikai 1x jaanoliek skolas exis teorijaa (citur dzirdeeju, ka pat 2-4 reizes jaanoliek 60 jautaajumu exis).

V vipo 24.01.2009

es arī mācījos Mustangā. Labas atsauksmes ne par teoriju, ne par braukšanu es nevarētu teikt. Attieksme Merkeļa ielā tik tiešām ir vāks, un ārējais izskats tām meitenēm arī nav apkalpošanas jomai raksturīgs :( teoriju nokārtot bija ne viegli, jo mājas lapā esošie jautājumiem bija nepareizās atbildes pieņemamās. labāk uz Mustangu tomēr nē :(

V Vadims 26.01.2009

Ha ha, man līdzīgi bija... Negribēja laist uz csdd, es pateicu, ka braukšu uz ārzemēm (pirms vasaras tas bija), šamais teica, ka ok, pamēģināsim (negribīgi), pamēģināju - izdevās (1 soda punkts) :) tā kā - ar viltu, kungi un dāmas, jāpieiet pie tiem, kas tevi čakarē un tu (jūs) būsiet vinnētāji.

D Dr.Akula 26.01.2009

Piebilde pie (Komentēja: Kiaspars 20-01-2009) - Tad jau labāk ar riktīgiem mustangiem paālēties pa centru.