www.sudzibas.lv Mustangs Autoskola Auto instruktors egils felsbergs

Mustangs Autoskola - Auto instruktors egils felsbergs

Varu tikai pievienoties tiem, kas šeit jau ir paguvuši uzrakstīt savas negatīvās atsauksmes par egilu. Pavisam nesen lietotajs "helija" rakstīja par šo instruktoru un varu vārds vārdā piekrist visam rakstītajam. Laiku velk garumā nenormāli. Lai tiktu ārā no dzintariņa, jāuzprasās. Lai uzsāktu braukt no zinātņu akadēmijas, jāuzprasās. Rodas sajūta, ka viss tiek speciāli vilkts garumā, lai cilvēks maksimāli ilgi nāktu, maksātu un brauktu pie viņa, attaisnojoties ar to, ka šādi var labāk iemācīties braukt. Grāmatiņu viņš neaizpilda vai arī dara to ļoti negribīgi - visticamāk tādēļ, lai nerastos vēlme mainīt instruktoru ar tukšu lapu. Ja ir ļoti daudz naudas un tikpat daudz pacietības, tad droši var izvēlēties egilu. Ja arī beigās tiksiet līdz eksāmenam, tad jums laipni paziņos, ka jums nav iemācītas elementāras lietas, kas man liek apgalvot ka instruktors nepievērš pietiekamu uzmanību, norādot tikai uz lielām kļūdām uzskatot mazās kļūdas, acīmredzot, par pilnīgi pašsaprotamām lietām par kurām nemaz nav vērts stāstīt. Braucot apkārt pa pilsētu, vairāk ir gatvs runāt par visu citu, izņemot lietas būtību. Figūrās prakstiski neko nemāca, spēlē telefonā kārtis un nevienu brīdi nav radījis iespaidu, ka viņš ir ieinteresēts lai kursants kaut ko iemācītos, tikai fiksi izstāsta soļus un tas arī viss.

T

I Ilze Petrovska 20.02.2022

Mācījos braukt pie Egila Felsberga, vislabākais un profesionālākais instruktors kuram tiešām rūp lai ielās nonāk labi sagatavots autovadītājs, nevis kārtējais puskoka lēcējs.