Mustangs Autoskola - Attieksme

Tātad ar ko, lai sāk? Sāksim ar to, ka medicīniskā teorija bija sviests, jo kad gāju, tad telpā nebija pietiekami vietas pilnīgi visiem un tas beigu eksāmens, bija tāds, ka viņi tikai pārskrēja ar acīm pāri un ja nebija pareizi, pateica, lai izlaboju un nāku atpakaļ. Tad sākās teorija un tas jau bija kaut kas sakarīgs, patiešām labi un interesanti stāstīja, taču kad pienāca eksāmens kuram biju gatavojies viņu mājaslapā, tas ļoti atšķīrās no mājaslapas un vēl bija tīri ievērojamas gramatikas kļūdas, kurām nevajadzētu būt vispār. Un par braukšanu pie instruktora ginta lāča bija vispār briesmīgas, jo 4 braukšanas pēc kārtas darījām pilnīgi vienu un to pašu, un nekur nebraucām kā tikai no uzvaras parka līdz ziepniekalnam un viss. Un, kad gāju atkal nokārtot eksāmenu, sievieta pie galda saka, ka man līgums jau beidzās pirms 2 mēnešiem un, lai pārslēgtu līgumu vajag maksāt 15e, viņi pat man nepiezvanīja un nepateica, ka drīz beigsies laiks, lai gan man pazīstamajiem no citām autoskolām zvanīja un atgādināja.

F