Mustangs Autoskola - Apreikinatajs.

Gribēju informēt jauniešus kas plāno likt braukšanu. ( (Egils Felsbergs) silti padomājat pirms izvēlaties viņu. Līdz csdd eksāmenam netiksiet. Braucu tik daudz atteicos no viņa aizgāju pie cita instruktora un ar pirmo palaida tapēc padomājat divreiz vai ir verts tēret naudu un laiku. Kurs tikai slauc un doma ka nopelnit nevis lai kursants noliktu sekmīgi csdd eksāmenu.

Nomainot ( (Egils Felsbergs mustanga instruktoru) ) viņu esmu ticis beidzot pie csdd.

Nedariet kļūdu neņemiet uz laimi instruktorus tomēr skatāties, ko nemat, izsteresiet vairak, ka domajat.

K

A Armands Ozoliņš 18.11.2016

Muļķības, iemācies braukt un , tad ari tiksi pie eksāmena, Egils ir loti labs instruktors, bet tādi kā Tu "visu maku, visu varu" bojā vinam statistiku...

H helija 23.10.2021

No manis arī -1 Tevis slavētajam instruktoram, hahahha
Būtu noderējis info pirms uzsāku braukt ar viņu!

Tā kā šo smieklīgo slavas dziesmu vari dziedāt citur :)

G Gulbenietis 24.10.2021

Viss jau ir skaisti, tikai īsto vērtējumu dos nevis tikšana līdz csdd, bet nolikti csdd eksāmeni. Autor, pastāsti, kā tur veicās! :)

H helija 24.10.2021

Tu visus postus komentē? :D
Es personīgi biju mega priecīga , ka nomainīju Egilu. Ja viņš mani ar padsmit reizēm nelaiž uzsākt braukšanu no Zinātņu akadēmijas līdz tai Ziepniekkalna ieliņai un liek tikai pa turieni braukāt, bet jaunais instruktors pirmajā reizē saka, lai sēžos pie stūres.
Es nezinu vai tas vispār ir vairs diskutējami!

H helija 02.12.2016

Gribētu dzirdēt vairāk komentāru, pati pašlaik braucu ar viņu un liekas, ka viņš baaaaigi velk garumā to pasākumu.