Murmastienes psk. - skolas direktore

Sveiki!!! Es jau vairakus gadus uz to visu skatos no malas un uzklausu gan vecaku noverojumus, gan ari darbinieku.Direktore Tale Greine saja amata strada jau ilgus gadus, tagad turpina to darit pat esot pensija. Ir sanemti bridinajumi un atlaisanas draudi, bet ka turpina stradat sava vieta ta ari nemaz nedoma atkapties un laut jaunajiem stradat.Sudzibu par vinu ir loti daudz- savas personiskas intereses izmanto skolenu darbaspeku, skolas inventaru piesavinas ka savu, tapat ir aizdomas par dazadu projektu pieskirto lidzeklu izmantosanu savas intereses, lidz ar to dokumentu viltosanu.Vecaki baidas kaut ko uzsakt, jo tad tas atsauksies uz bernu.Vinas darba laika no sis skolas ir iznemti daudzi berni un vadati uz kaiminu novada skolam, lidz tam tadu brinumu nebija.Tapat direktore verpj intrigas gan skolotaju starpa, gan vecaku, lidz ar to skola atmosfera ir loti saspringta, jo katrs darbinieks loti baidas zaudet savu darba vietu.tapec liela dala lemumu vina pienem vienpersoniski, jo ir parliecinata, ka neviens pat neiebildis( visi baidas).
vai tiesam LV nav neitralu personu un iestazu, kur varetu sudzeties neapdraudot sevi, bet vnk.palidzet izskaust no valsts darba vietam sadus darbiniekus ka Tale Greine???

P.s. Ir rakstitas ari sudzibu vestules, bet vai nu tas kaut kur ir pazudusas, vai ari ja anonima, netiek izskatita...

S skolotaja1 25.01.2011

Kas tas ir par stilu, nerunāt tiešu valodu, bet apmazgāt dažādu skolu direktorus šeit? Mīļā tauta! no tā taču nekas nemainās, pat poliicija šo portālu neņem vērā, bet daži tik cepas un cepas?

J jānis 25.01.2011

skolotāja1, kapēc pati nerunājiet tiešu valodu? Ieliekot Murmastienes psk. un Stirnienes psk. sūdzībās vienu un to pašu komentāru, bet kapēc katrā savs segvārds?

L liene 25.01.2011

Isi, kas ir bandas bērni?, atvainojos, bet tiešām gribētu dzirdēt atbildi.

š šoferis 25.01.2011

te tak izsaka katrs savas domas, kāds te sakars ar bandu klaigāšanu?

! !!!!!!!!!! 26.01.2011

'Ī S I -- vaai tik tu neesi no Greines tuviniecēm, tāda dzirdēta leksika!

1 111111111111 26.01.2011

fui, ui, i, !!!

1 111111111111 26.01.2011

1, 1u, iuf.

E enne 26.01.2011

VIS KO TE RAKSTA IR TADS STULBUS, SI IR VIETA KUR TIKAI PAUS SAVU VIEDOKLI, KUR IZLIKTIES PAR GUDRU UN APMELOT CITU.

S saveejiesapratiis 29.01.2011

es izlasiiju visus viedoklus ko cilveeki seit ir izteikusi! un varu pateikt taas naw nekaadas pupu mizas! es pats esu no murmastienes un paziisu T.Greini tiiri labi! vinja tiesaam ir zagle un iista mahinaatoore! es pats personiski zinu daudz gadiijumus! un par atpuutas iespeejaam arii pilniigi piekriitu jo murmastienee taadu vnk nav! vieniigaa sporta zaale vienmeer ir aizsleegta! un kaa izskataas pati skola no aarpuses? tiirais beernudaarzs! un seit tika izteikta probleema par to ka murmastienee aardaas ar masiinaam! bet kamoon vaitad ir izveidota speciaaala vieta kur ar to nodarboties? bet vienam gan es pilniigi pirkriitu-T.GREINI AARAA NO SKOLAS! VINAI TUR NAW WIETAS! VINA SKOLU IR PATAISIIJUSI PAR BEERNU DAARZU!

A Antons Zeps 29.01.2011

ai labi..Es zinu, ka te ir taa, ka viss neiet taa kaa vajag..Jauniesi nerakstam neko te, taapat tikai direktore te savus viedoklus raksta, ..un mees te rakstot, taapat nevaram neko labot..Un viss te tapat beigsies taa, ka neviens neko neizdariis skolas labaa..kaada jeega. Visi ir izteikusi savus viedoklus, un kaa redzams direktore taapat nedomaa ka vina te neder, jo domaa ka ir visss labakaa:D Nav jeegas..Varbut lai kko labotu saakam vaakt parakstus no Murmastienes iedziivotajiem, par Direktores atlaisanu.. Varbuut taadaa veidaa tikai mees varesim kaut ko labot..Varbut sakam kaut ko dariit ne jau stulbi seedet un gaidiit kad kaads cits izdaris musu vietaa..

atvainojos par taadu rakstiibu[man nav datoram garumziimju]

S saveejiesapratiis 30.01.2011

tam es pilniigi piekriitu!

A anna 30.01.2011

Eu, jus vēl nebeidzār??

N nokaimiņunovada 30.01.2011

pilnīgi nejauši atvēru saitu un ieraudzīju kreisajā pusē pazīstamu vietvārdu - Murmastiene...palasīju un nesapratu - smieties vai raudāt - viss latviešu "labāko" īpašību spektrs kā uz delnas:)
Neapvainojot nevienu, tomēr pateikšu savas domas, kuras gan ir vispārigas un attiecas uz visiem pensionāriem - ja atpūta ir godam nopelnīta, tad ir jādod vieta jaunajiem - īpaši jau šodienas bezdarba apstākļos, jo arī tas ir veids, kā neizdzīt no valsts cilvēkus, kuriem jāaudzina bērni un jāpelna pensijas tiem pašiem pensionāriem. Citādi nozāģēsiet zaru, uz kura paši sēžat, nebūdami gatavi šķirties ne no viena pensijas lata arī tad, kad ģimenēm ar bērniem samazina valsts atbalstu.

J jose 31.01.2011

es te ta palasu un domaju kada var but tauta kuri eed viens otru sava novadaa ka suni. norej novada vadibu skolas direktori. tie ir tadi cilveki kas sava dzive neko nau sasniegusi sez majas ar nepabeigto videjo un un doma ir pasaules nabas. butu labak aizdomajusies kad novadaa dzimst pa gadu mazak ka 10berni un tam visas sekos skolu reformas jo nevar pat nokomplektet vienu klasi un ko tad noriesiet nebus ne direktores ne domes vadibas. labak ziemas tumsajos vakaros taisat bernus bus lielaaka jega no visa sita :)

a bmw malaci ta tureet.
kaut gan topiks tika uzcepts skolas direktorei

bet dirs par visu.

V vectētiņš 01.02.2011

Man jau vislabāk šajā visā patīk tas, ka rakstītāji cītīgi cenšas viens otru atklāt bet necenšas risināt problēmu.Pilnīgi piekrītu visam, kas te sarakstīts gan par T.Greini gan par M.Vilkaušu.Kas tā par direktori ja pār viņu valda pat viens no skolas pedagogiem .Ko tad tāda direktore var mūsu bērniem, mazbērniem iemācīt vienīgais zagt, taisīt mahinācijas, melot un t.t.Ja visi šie rakstītāji apvienotos varētu arī kaut kas izdoties mūsu bērnu, mazbērnu labā.Vienīgais gan ir skaidrs, ja Vilkauša gāzīs Greini tad arī Greine neklusēs par Vilkaušu.

M murmastieniete 02.02.2011

Cilveeki miiljie, ja veel kaads te ieluukojas, lasa shos komentaarus un ir ar mieru parakstiities par T.Greines atlaishanu var droshi rakstiit uz e-pastu- [slēpt]@inbox.lv
Varbuut beidzot sadosimies rokaas un kopaa izdariisim kaut ko labu muusu beernu naakotnei!!!

V vērotāja no malas 02.02.2011

Ai ai vai manu vai...kāda šausmu-komēdija, nenorēgties :dd

V vērotāja no malas 02.02.2011

L Laura 02.02.2011

Izskatas, ka kadam si doma loti nepatik, tapec censas izjaukt [slēpt]@inbox.lv planu, bet varbut tomer soreiz nebusim naivi un neuzkersimies uz letiem jokiem, bet saksim rikoties.

V vērotāja no malas 03.02.2011