Murmastienes psk. - skolas direktore

Sveiki!!! Es jau vairakus gadus uz to visu skatos no malas un uzklausu gan vecaku noverojumus, gan ari darbinieku.Direktore Tale Greine saja amata strada jau ilgus gadus, tagad turpina to darit pat esot pensija. Ir sanemti bridinajumi un atlaisanas draudi, bet ka turpina stradat sava vieta ta ari nemaz nedoma atkapties un laut jaunajiem stradat.Sudzibu par vinu ir loti daudz- savas personiskas intereses izmanto skolenu darbaspeku, skolas inventaru piesavinas ka savu, tapat ir aizdomas par dazadu projektu pieskirto lidzeklu izmantosanu savas intereses, lidz ar to dokumentu viltosanu.Vecaki baidas kaut ko uzsakt, jo tad tas atsauksies uz bernu.Vinas darba laika no sis skolas ir iznemti daudzi berni un vadati uz kaiminu novada skolam, lidz tam tadu brinumu nebija.Tapat direktore verpj intrigas gan skolotaju starpa, gan vecaku, lidz ar to skola atmosfera ir loti saspringta, jo katrs darbinieks loti baidas zaudet savu darba vietu.tapec liela dala lemumu vina pienem vienpersoniski, jo ir parliecinata, ka neviens pat neiebildis( visi baidas).
vai tiesam LV nav neitralu personu un iestazu, kur varetu sudzeties neapdraudot sevi, bet vnk.palidzet izskaust no valsts darba vietam sadus darbiniekus ka Tale Greine???

P.s. Ir rakstitas ari sudzibu vestules, bet vai nu tas kaut kur ir pazudusas, vai ari ja anonima, netiek izskatita...

. ............Madonietim 21.01.2011

ja Greines k-dze tiesāsies par goda aizskaršanu domāju, ka cilvēki sadūšosies pastāstīt, ko no viņas mutes ir dzirdējuši, starp citu noziegumam pret bērnu tiesībām noilguma nav.par cieņu sabiedrībā liecināja viņas iegūtais balsu skaits pagasta vēlēšanās.

M mulkitis 21.01.2011

Jautri iet visā valstī, bet nu jau par daudz, jūtams, apnicis lasit tos murgus ka dažas sievietes, liekas seksuāli neapmierinātas ardas uz nebēdu. kas vinas aiztures! manuprat, tiesam te vajag visu main;it ar;i skolas darbiniekus visus, kas izlaisti un atlaujas par daudz. kas tad ir klauzu rakstitaji> Tie kuriem pasiemie problemas, zemas kulturas cilveki ta dara, nu gan murmastiene kluva skavena. rakstiet vel bus ko pasmieties un raksta vieni un tie pasi tas jutams, nu vecenes ar pautiem, drosi vien bezdarba ja laiks darba laik;a rakst;it, bet var pienak laiks kad par vinam ko rakstis. ka tad bus????? ja ticigas vai nebaidas no greka ja sirdcapzinas nav. ai ko par tam runat 0 pateiksu vinu limeni - plikas dirsas un viss

Q qwer 21.01.2011

ko jus visi runaajat aiz muguras .
Taka kadi suni visu tik aiz muguras.

Q qwer 21.01.2011

pamuļķīti tu esi galīgi atpalicis fake.

B Barkaviete 21.01.2011

Kāpēc tikai anonīmi??????? Tātad - rakstītājiem pašiem sirdsapziņa nav tīra, ja baidās. Varbūt jāsāk pašiem ar sevi?

A abrakadabra 21.01.2011

sveikinji! ierosinu uzrakst;it jūs pašus kaut ko labu par sevi ! tas būs jauki! lai labas brīvdienas!

V vērotāja no malas 21.01.2011

Vietējai laikam grūti laiki:) Nožēlojami. Nbadzīte cinās, jo ir drosmi saēdusies, a kā būs par NESLAVAS ceļšanu - pirms rakstiji vajadzēja padomāt. Patiešām pasaule maza:)
Skolas direktorei ieteiktu vērsties tiesā.
Ar cieņu - Gita

Sveiki!
Ja Jūs mīļie ļautiņi zinātu, ka cilvēku var atpazīt pēc rokraksta, gaitas, runas veida tad man ir šis gods atpazīt datorrakstību. Tad šajā visā borģelī, kas nomelno skolas direktori, var redzēt, ka ar vairākiem nikiem piemēram Līga, Bubucis, Akaraka, Ineshucis, Sekretāre darbojas 1-2 personas. Spriežot pēc visa rakstītā tās ir sievietes no 30-42 gadiem. Ja būtu diži daudz man laika es papētītu vēl ko.
Īsta izgāšanās.
Nekas sāksies pavasaris sējas laiks, būs jums dāmas ar ko nodarboties.
Dārgās'' rakstnieces'', padomāšu, varbūt Jūs vārdos šeit nosaukt?
Ja jau melnojam, tad melnojam.
Izturību.

U upīte 21.01.2011

Man bija līdzīgs gadījums-uz manu vietu bija iecerējusi tikt viena uzņēmīga karjeriste. viņa sāka manu apmelošanas kampaņu - nu protams briesmīgi es jutos, pārdzīvoju, joprojām esmu savā amatā, jo
viss bija ''viena tante teica'', Arī es iesūdzēju tiesā. ši persona bija spiesta atbildēt par katru vārdu ko bija savā rakstītā paudusi. Pazīstot direktori iesaku viņai iet šo ceļu. vienreiz jābeidz ķengāšanās

V VietējāKafijai 21.01.2011

Vajag palasīt, kas tiek rakstīts, nevis cepties par to, cik daudz raksta. Manos komentāros varbūt 10 % par Greini, viss pārējais - atbildes Lasītāja uzbraucieniem par laukiem un Murmastieni (uzsvēršu - atbildes).
Ko piesējies tieši man? Es šo diskusiju uzsāku? Es vienīgā esmu ko pateikusi? Ieteiktu palasīt komentārus un tad klupt kādam konkrētam virsū.
Varbūt Tev diskusijas i-netā ir cīņa, taču man tikai viedokļa izteikšana.
Jā, man patīk gari izteikties, man tāds darbs, un tas nenozīmē, ka man grūti laiki. Iespējams, ka labāki nekā Tev ;)

V VietējāČefīram 21.01.2011

Latviete. Apnicis rakstīt, taču būtu "nepieklājīgi" neatbildēt, tāpēc arī tāds temperaments. Parāk daudz uzmanības manam komentāram, kas, informācijas ziņā, uz citu fona nobāl.

V vērotāja no malas 21.01.2011

Vietējā - vai vārinš nesākas ar burtuA?

V VietējāLasītājam 21.01.2011

Lasītāj! Palasi Tu pats. Tev izskatās, ka es Tagad kādu vainīgo meklēju? Es vienkārši atbildu tiem, kam ir kaut kas par mani sakāms. Trobeli uzsāki Tu ar to, ka nozākāji Murmastieni, lai kāda tā arī nebūtu. Man komentārs pirms tā visa, bija tāds pats, kā visu pārējo, tikai nedaudz garāks, redzu, ka daļai teksta garums sagādā problēmas.
Tev tās liekas ciešanas? Man gan garlaicība.
Tas burtiņš A vien norāda, ka ar pazīšanu tomēr ir problēmas ;)
Mazliet apnicis diskutēt, it īpaši tāpēc, ka liela daļa no direktores aizstāvjiem ir pati direktore.
Tāpēc visu labu! :)

N Novērotājs 21.01.2011

Rakstītājā M.F.!
Nū, kā var noteikt zagli? No personīgās pieredzes tepat un Rīgā? :D
Baidies Dieva! Kreņķējies galvenais jau par sevi.. Iedzer baldriāņus lai nav pirms laika...

S Sekretāre 21.01.2011

Līga...skolēns, Ščuks u.t.t.

"Līga" ar savām draudzenēm var teikt jau vesela "komanda", izmazgājiet savas netīrās mutes ar "Cillitt" un dzīvot savu dzīvi. Esat atpazītas! Pasaule par jums šausminās. Brīnās ne jau par direktori, ne jau par pagastu, kā arī par atsevišķiem cilvēkiem, bet par jums. Kur tādas netīrības var nāk no jūsu mutēm, - apmelojumi, tukšu runu kulšana. Ja jau tava "komanda" visu zina par pagastu, direktori u.t.t., tad saucat palīgā tiesībsargājošās iestādes un nekuļaties pa visu Latviju. Kaunējušās par savu skolu, novadu. Tauta brīnās un runā, ka pirms 20 gadiem gāzušies omonieši, bet Murmastienē esot jauna "OMON komanda". Sirdsapziņa, kāda tur sirdsapziņa? Ko vēl vajag?? Skola sakopta, bērni paēdināti par velti, mazo bērnu grupiņa atvērta, ko izdarīja vecā "pensionāre". Ne jau jūs, tā lielā komanda kaut ko esat paveikušas. Varējāt to izdarīt pirms vecās "pensionāres". Izdara, atkal slikti...Par jūsu netīro "OMON komandu" zinām daudz. Drīz atklāti uzrakstīsim visus vārdus, lai zina tauta no kā uzmanīties + klāt pievienojot jūsu foto. Un tad redzēsim, kurš, kuram bedri rok!! ;)

S skolnieks 21.01.2011

sveiki, emu bijušais Murmastienes pamatskolas skolnies kas pameta skolu Tāles Greines dēļ!!!
es neatzīstu ka emu bijis paraug skolnieks, bet nēsmu bijis tāds noziedzinieks kā mani uzskatija Tāle. viņa pa vienam no mūsu klases skolēniem sāka uzēsties, tādā veidā padzenot skolnieku no skolas, un tā kamēr mūsu klase palika ļoti maza, es arī tajā skaitā pametu skolu, tikai tāpēc, ka direktore man mēģināja sataisīt problēmas, viņa sāk ar necieņas izspaumi pret mani, un kad juta ka tas neiedarbojas tad direktore ķērās pie lielākiem ieročiem.
Skolā bija drošības nedēļa un bija ieradusies policija lai stāstītu visu ko, direktore ziņoja ka esot tāds un tāds skolnieks (protams tas biju es par ko viņa ziņoja) ka (es) sitot vienu jaunāku skolnieku līdz pat zilumiem un ka vajagot ko uzsākt, bet policija nevarēja neko uzsākt jo nebij no tā puiša vecākiem nekāda paskaidrojuma, un Tāle griezās pie tā skolnieka vecāķiem, lai raksta par mani ziņojumu, un protams vecāki notic, jo iepriekš direktore bija puisim draudējusi ar turpmāko viņas rīcību arī pret viņu! Tikai pateicoties manai audzinātājai kuta bija visu dzirdējusu, nekavējoties brīdināja mani un manus vecākus, protams devāmies pie tā puiša lai uzzinātu kas īsti notiek, no puiša vecāļiem saņēmu daudz sliktu vārdu un pārmetumu, pēc garām sarunām un laikiem kurā tas notika puisis sapinās savos melos, un raudot pateica visu taisnību, protams saņēmu piedošanu gan no puiša vecākiem gan no paša puiš, kā izrādās puisis bija dabujis zilumus kaujoties ar klasesbiedriem, nevis ar mani! puisis direktorei pateica ka plāns neizdevās un viņš atzinās, bet kad direktorei policija prasija kā būs ar to paskaidrojumu no vecākiem, viņa atbildēja ka nevis puisis man paprasija piedošanu, bet gan cipa es esot palūdzis piedošanu un nekāda ziņojuma nebūšot. vot tā ir pareiza rīcība??? dabiski ka nē!!!
un tagad otrs atgadijums kad es biju pie murmastienes autostas, viena meitenīte ielūza ledū līdz ceļiem, un pati izskāpa laukā no dziļās peļķes, to visu uzzināja direktore un uzkukuļojot meitenīti un viņas māsu lika pateikt, ka to esot izdarijis es, protams ka tas nebiju es, bet tāds bija direktores plāns, atkal mēģināt iegāst mani, dabuju daudz ciest gan no sviem vecāķiem gan no meitenītes vecāķiem, kuri bija atbraukuši uz skolu, lai izrunātos par atgadijumu, pateicoties vienam puisītim kas bija aizbraucis uz mājām un pateicis saviem vecākiem ka viena meitenīte ielūza ledūm, puisīša māte uzzinādama ka sācies nepaties skandāls, un pastāstija taisnību, tā atkal neizdevās Tāles Greines ļaunais plāns! Tāle ja tu šo lasīsi, tu zināsi kas raksta! tādu direktori izsviest no skolas un atstāt bez pensijas!!! ir bijuši daudz atgadijumi ar viņu, bet tas būs pārāk gari rakstīts. piekrītu par Tautas balsij ziņošanu, pilnīgi atbalstu un piedalos par Tāles Greines izsviešanu no skolas, lai vairāk nebūtu bērniem jācieš!!!

E ednica 21.01.2011

ja runajam par skolu tad ari parunasim par visu parejo skolas jautro dzivi.viens berns stastija ka
skola parasti edienos ir mati tas tikai tapec ka pavares nenesa cepurites kuras pec likuma vajadzetu nesat.

V vērotāja no malas 22.01.2011

Skolnieks - lasot tavu tekstu biji skolā varonīgs, ne no šā ne no tā direktore pēkšni uzēdās uz tevis(tu domā ar galvu ko raksti) Gan jau biji pusau'dzu vecuma un lēkāji par daudz mazos trenkādam, nu i pareiz pats dabuji pa mizu - nav ko varoni pa skolu tēlot un mazos trenkāt:))
Cik saprotu pēc runām nu jau lielāks esi paaudzies tāpat sūdzies ka'mammai pieradi suudzeeties, tagad gan jau esi viens no BMW kas aardas pa pagasta centru, ja paskaties pats uz sevis no malas.

1.Ar cik lielu ātrumu drīkst braukt a[dzīvotā vieta?
2. Vai alkohola reibuma drīkst sēsties pie stūres?
3.Vai drīkst ''dragreisu'' taisī Pagasta centra?
Tev to vajadzētu zināt...
Kāds te gribēja skolnieks būt balts un pūkains:)

P.S. Un aizstiki patiešām skolā mazākos, mans bērns ar to izcieta.

V vērotāja no malas 22.01.2011

Jā jaunēkli es ar atpazinu uzreiz:)))
Tas esi tu Ivar kas raksta? Drusku puisīt pakaunies. Patiešām piekrītu Jauneklim, kas ir rakstijis pirms manis, ko ārdies pa pagasta centru? Tev var?? Kādēļ? Un akal neko nezini, kā vienmēr. Pati vienreiz redzēju kā sveši šoferi tev pie veikala gribēja pa degunu iekraut, jo tu tikpat, ka uztraucies svešāi mašinai virsu. Paskatoties uz jums no malas puse no Jūsu kompānijas grīļojās, diez vai tu arī biji skaidrā.
Arī Murmastienes iedzīvtāji nevar ciest to ārdīšanoas, kas notiek acentrā ar mašīnām. Visi klusē, jo tava mamma pagastā strāda?
Jā un proties pieklājību skolas direktori uzrunājot par Tāli - kas ir kopā cūkas esi ganijis, lai tā varētu atļauties.
Cienijamā skolas direktor - esmu tikai vērotāja no malas, bet es Jūsu vietā vērstos tiesā, lai put pa gaisu, ja tādas neslavas cļelšanas, lai izlemj tiesa.
P.S. Skolniek, ja intresē ir man video kur Jūs visi pa centru ārdieties ar savu BMW labs kumoss policijai, jā puse no j''usu kompanijas tur gr;iļojas. Starp citu labs ieraksts sanāca gan numurzīmes var redzēt, gan sejiņas jūsu.
Pirms raksti vajag padomāt, ko raksti.

B Biruta 22.01.2011

sveiki. gribēju rosināt diskusiju. vai Murmastienē ir vieta jauniešiem kur pulcēties, nodarboties ar sportu? manuprāt ar sporta spēlēm vienreiz gadā nepietiek. Barkavā sporta zāle ir atvērta līdz deviņiem vakarā.