Murmastienes psk. - skolas direktore

Sveiki!!! Es jau vairakus gadus uz to visu skatos no malas un uzklausu gan vecaku noverojumus, gan ari darbinieku.Direktore Tale Greine saja amata strada jau ilgus gadus, tagad turpina to darit pat esot pensija. Ir sanemti bridinajumi un atlaisanas draudi, bet ka turpina stradat sava vieta ta ari nemaz nedoma atkapties un laut jaunajiem stradat.Sudzibu par vinu ir loti daudz- savas personiskas intereses izmanto skolenu darbaspeku, skolas inventaru piesavinas ka savu, tapat ir aizdomas par dazadu projektu pieskirto lidzeklu izmantosanu savas intereses, lidz ar to dokumentu viltosanu.Vecaki baidas kaut ko uzsakt, jo tad tas atsauksies uz bernu.Vinas darba laika no sis skolas ir iznemti daudzi berni un vadati uz kaiminu novada skolam, lidz tam tadu brinumu nebija.Tapat direktore verpj intrigas gan skolotaju starpa, gan vecaku, lidz ar to skola atmosfera ir loti saspringta, jo katrs darbinieks loti baidas zaudet savu darba vietu.tapec liela dala lemumu vina pienem vienpersoniski, jo ir parliecinata, ka neviens pat neiebildis( visi baidas).
vai tiesam LV nav neitralu personu un iestazu, kur varetu sudzeties neapdraudot sevi, bet vnk.palidzet izskaust no valsts darba vietam sadus darbiniekus ka Tale Greine???

P.s. Ir rakstitas ari sudzibu vestules, bet vai nu tas kaut kur ir pazudusas, vai ari ja anonima, netiek izskatita...

V Vietējā 18.01.2011

Lasītāj->
Ir tāds teiciens - pasaule ir maza! Turklāt Liezēre nav nemaz tik tālu no Murmastienes.
Uztveršu to kā komplimentu, ka mani nosauc par skolotāju. Neesmu skolotāja, esmu apguvusi citu profesiju, un man vēl nav tie gadi, lai es būtu paspējusi lāčādas ar direktori dalīt.
Arī Latvijā ir piena kombināti. Ko domā Grudules kundze, sen zināms. Lai arī neatbalstītu - kā jau teicu, laukos badu nav jācieš, ja čaklas rokas, un tas nenozīmē, ka lidinos pa mākoņiem, tas nozīmē, ka zinu, ko cilvēks var, ja grib.
Tad tagad Tu, pilsētas šmurguli, laukus sauksi par mucu? Ceru, ka Tu kādu reizi no kāda lauku veča dabūsi tā kārtīgi pa zobiem. Lai gan šaubos, vai Tu kāda kārtīga lauku veča klātbūtnē atļautos tā izrunāties. Tādiem kā Tev, pilsētas šmurguļiem, parasti aste kājstarpē, kad jārunā aci pret aci. Tikai te diskusijās ar meiteni dikti lielo mētā :D Starp citu, mucā neesmu augusi. Mana bērnība bija mazliet saulaināka nekā dažiem citiem lauku bērniem. Taču pazīstu vienu puisi, kurš ir audzis mucā (tiešā nozīmē). Zini, pat viņš savos uzskatos nav tik aprobežots kā Tu. Un par cik Tev tas ir svarīgi - viņš pat ir izstrādājis veiksmīgu projektu. Un ko Tu "pilī" augušais gudriniek esi paveicis?!
Kā jau iepriekš teicu, nav man pedagoģiskā izglītība, turklāt, tāds amats mani neinteresē, lai arī cik tā vietiņa nebūtu silta. Lai gan...ja Tu tā ieminējies, varbūt man būtu vērts par to padomāt :D

L liga 18.01.2011

Redzu, ka cilvēciņi sarosījušies un sākuši vairāk runāt un izteikties par situāciju, kas jau velkas gadiem.Mani šis viss pagaidam skar ļoti maz, bet ja tomēr cilvēki sāktu cīnīties par taisnību atklāti, nevis tikai anonīmās diskusijās es būtu ar mieru runāt arī atklāti.padomājiet un varbūt beidzot vajadzētu sadoties rokās un kopā panākt taisnību!kas tad ja ne mēs paši!

V Vietējā 18.01.2011

Jā, jā, tev taisnība, Latvija pilna ar leišu kombinātiem! Uz katra stūra pa vienam :D Neesi ar Maximu sajaucis?! Turklāt, neviens jau nesaka, ka nav neviena leišu kombināta.
Mans tētis ar mammu, kā tu saki, ir lauku vecis ar veceni, tici man, satieku bieži. Esmu laukos uzaugusi, tāpēc zinu, ko "pļūtīju".
Tu laikam ar maigajām rociņām, kam grūti mēslu dakšu rokās paņemt.
Ne tikai vasaras pavadu laukos. Esmu ravējusi, palīdzējusi pie siena, malku krāvusi, govi slaukusi utt., un katru vasaru to daru, kā redzi dzīva esmu un nevaru to par katorgu nosaukt. Tāda tik tava, misters maigās rokas, attieksme pret darbu.
Redz, laukos nav tik traki. Iedomājies, mums pat mājās tualete, nav krūmā jāķēzī!!
Jādomā, ka slikti pazini un seeeeeeen neesi bijis.
Šai mamzelītei vairāk sajēgas par laukiem nekā tev onkulīt!

V VietējāLasītājam 18.01.2011

Es neteiktu, ka tie pabalsti būtu tik lieli, lai to varētu nosaukt par baudīšanu.
Es jau nenoēdīšu. Mani tas viss neskar personīgi, es esmu cilvēks no malas, kas ļoti bieži dzird par direktores dažādiem meliem un negodīgām rīcībām. Par cik esmu no Murmastienes, tad nevaru būt vienaldzīga, jo cieš man tuvi cilvēki. Tāpēc izsaku savu viedokli un palīdzu tiem, kas cenšās pielikt punktu tam visam.
Nedomāju, ka man ir par ko uztraukties.

Z Zanīte 19.01.2011

Zinot situaciju par Tāles Greines īrētā dzīvokļa parādu, kas sastada 600 Ls (elektroenergija u.c.maksajumi) var secinat, ka LĀČĀDU tiešam ir sadalījusi ar Murmastienes pag.pārvaldniekiem, jo izskatās, ka neviens nedomā no viņas šo parādu piedzīt, bet vnk.dzēst no pagasta naudiņas.Tā lūk var darīties cilvēki, kam ir vara un slava!

V VietējāLasītājam 19.01.2011

Jā, tieši tā! Direktore rok bedri visiem citiem skolas darbiniekiem, pati tajā iekritīs.
Esmu pietiekami gudra, lai tur nebāztu savu galvu :D Lai revolūcijas taisa tie, kam politika tuva sirdij.
Es mācījos Murmastienes pamatskolā, atceros, kā bija tad, un zinu, kā ir tagad. Domāju, ka viss var mainīties.
Jā, uzticamas personas, un Tāle Greine tāda nav. Zagli nevar nosaukt par uzticamu personu.
Ceru, ka viņas vietā nāks kāds dzīvespriecīgs un pozitīvs cilvēks ar augstu atbildības sajūtu, tad arī skola būs labāka :)

V VietējāLasītājam 19.01.2011

Es jau sen kaut ko saprotu no dzīves. Mans viedoklis par šo te visu nekādā ziņā nav mainījies.
Ha, viltīgs gājiens, lai uzzinātu manu vārdu, uzvārdu. Nespīd!

G Garāmgājejs 19.01.2011

Var likt info kopā un cīnīties, bet līdz jūlijam tas būs pilnīgi bezcerīgs mēģinājums... šogad skola jābeidz diviem Greines aizbilstamajiem ar teicamiem atestātiem un arī eksameni jānokārto godam, līdz ar to direktorei jau sen plāns gatavs kā to paveikt viņu vietā, jo bērni paši diemžēl nav tik zinoši un ar tādam sekmēm, lai to paveiktu paši. Veixmi, izturību un sīkstumu tiem kas cenšas kaut ko darīt! Tā turpināt, jo lielākā daļa jūs atbalsta, tikai baidās skaļi to atzīt.DROSMĪGAJIEM PIEDER PASAULE!!!

V VietējāLasītājam 19.01.2011

Man nav visu dienu jāuzturās i-netā, lai uzrakstītu pāris komentārus. Uztaisi pats "falšo" un atsūti savu info, ja Tev liekas, ka Tu zini kaut ko, ko es nezinu.
Starp citu, neredzu te nevienu tenku par direktori, visa patiesība.

V VietējāLasītājam 19.01.2011

Tad jau visai Murmastienei jāapdedzina spārniņi :D Un Varakļānu domes darbiniekiem arī. Visi kā viens "nepatiesi" apvaino "nabaga" Greini.
Kad iesaistīsies attiecīgas instances, tad mēs vēl redzēsim, kas ko apdedzinās.

V VietējāMadonietim 19.01.2011

Pirmkārt, kāpēc daži te izceļ mani? Palasiet komentārus, arī citi ir izteikuši savus viedokļus, un ne vienu vien!!!
Ļoti labi, tagad cilvēkiem būs drosme visu atklāti pastāstīt, ja negribēs maksāt kaut kādas soda naudas :)

š Šarlote 19.01.2011

Madonieti, tu nebiedē ar tikumības policiju. Nu piemēram mani atrod un sašņorē. Notiesā mani, bet iepūt man, es tam visam lieku mīksto virsū. Ja vajadzēs, es principa pēc atsēdešu, bet savus vārdus neņemšu atpaķaļ, mana pārliecība ir mana ideoloģija. Mūsu laikos ar tiesu latvieti vairs neiebiedēsi, jo ir lietas arī drausmīgākas. Un kas no tā mainīsies, tikai tas, ka par vienu sodāmību būs vairāk. Un ko no manis paņemsi - man nekas nepieder.

V VietējāLasītājam 20.01.2011

Paldies! Man arī šāds variants bija ienācis prātā, taču Murmastienē cilvēki ir tik bailīgi, ka nemūžam nesaorganizēsies. Visiem liekās, ka, ja piedalīsies, atlaidīs no darba vai cietīs bērni. Taču varbūt bērnu māmiņas un skolas darbinieki, kas sūtījuši anonīmas vēstules domei, saņemsies un izdarīs visu atklāti un ar rezultātiem.
Jauku dienu!

I Inese 20.01.2011

čūsku dzimta tai murmastienē sākot ar vilkaušu, kas ir dzērāja un sabrauca cilvēku. vai ir aizmirsusi to/ tagad draudzeņu ģimenēm dota zilā gaisma

. ... 20.01.2011

לופה: האתר המוביל להפקת אלבום דיגיטלי. הורידו תוכנת חינם ועצבו אלבום תמונות, לוחות שנה מעוצבים או

E es 20.01.2011

tā ir

S saistība 20.01.2011

greine ir iekšēji ļoti netīra sieviete. kur vēl sķolotāja. pirms pāris gadiem sabiedriskā vietā nozākāja murmastienes cilvēkus par sabiedrības padibenēm, lauku pāķiem.bērnus-par debīliem un aprobežotiem.tagad rezultāts skolā- bija virs simta, tagad virs 60., apvienotajās klasītēs kopā9 bērni, starp kuriem nesekmīgi .Bet pati greine TAJĀ NECIEŠAMAJĀ MURMASTIENĒ iegādājās īpašumu un vēl draugos MURMASTIENI NOZĀKĀ par MURMUĻIEM!!! man kā vietējai IR KAUNS PAR TĀDU SKOLOTĀJU-DIREKTORI-KAM BŪTU JĀBŪT vismaz korektai publiskā vietnē. Bet tas ir greines stils -aprunāt aizmuguriski-gan skolēnus gan vecākus gan darbiniekus jo nav jau noslepums ka saimnieka vietā sen grib dabut sev velamu cilveku! Viens te raksta par stingribu- vai par to ANNIŅ kur greine piesedza sava kabinetā 9 .klases zēnu un savu jau ap 30.gadiem veco meitu!!! Arī - runāja visa murmastiene bet izdarīt nevarēja neko!

S saistība 20.01.2011

Un vel-bija gadi kad greine un MODRA visos pasākumos sveica viena otru unBUČOJĀS UZ VLNA PARAUŠANU! pēc pāris gadiem-ari jāpielien - ar pārstāvi no Madonas saistībā ar izgļītību ja nemaldos uzvārdā VILCIŅA -ATKAL JĀPIELIEN UN JĀBUČOJAS, tagad jau ar PĀRVALDNIEKA KUNGU J. M. ...BĒDĪGI, 'BĒDĪGI un bēdīgi MURMASTIENES SKOLAI!!!

E es 20.01.2011

jā tā ir

. ............ 20.01.2011

sveiki.vajag vērsties izglītības inspekcijā, bērnu tiesību aizsardzībā, novadā vienlaicīgi lai ierēdņi strādā. Greines k-dze kādreiz solīja ilgāk par pensiju nestrādāt!precīzi vairs nenocitēšu viņu par veca cilvēka darba kvalitāti.