www.sudzibas.lv Moon Auto Nekvalitatīvas mašīnas, iesmērē

AtrisinātaMoon Auto - Nekvalitatīvas mašīnas, iesmērē

Nopirku dīzeļ auto pie Moon auto pirms dažiem gadiem.
Pirkšanas brīdī auto pārbaudīju. Vizuāli viss ok. Motors ok. Kārba slēdzās.
Lai pārbaudītu auto servisā piedāvāja savu servisu. Tur protams arī neko neatrada.
Braucu uz rīgu un sākās problēmas jau benzīntankā pirmajā.
Antifrīzs zems līmenis. Ok uzpildīju. Vēlāk izrādās ka caur webasto tecēja ārā.
Pēc nedēļas sākās problēmas ar degvielas sistēmu. Motors raustījas un zuda jauda.
Pēc Ato Dna pārbaudes uzzināju ka mašīnai ir 500+ tūkstošu nobraukums kaut arī mašīna bija 2013. Gada. Nomainīju degvielas sūkni bākā, sprauslas augstspiediena sūkni utt.
Ap 2500 euro remonts.
Pēc tam sākas problēmas ar elektroniku un ātrumkārbu
biju ļoti nelaimīgs ka esmu nopircis auto no autoplača un zinot ka pārsvarā visi auto plači iesmērē sliktas automašīnas. Nepērciet neko šajā autoplacī jo visticamāk ka jau pēc pāris nedēļām jūs jau nožēlosiet savu izvēli.

Atbilde no Moon Auto 29.03.2021

Labdien, mēs gribētu uzzināt ko sīkāk pa jūsu iesniegto sūdzību, portālā sudzibas.lv.
Kas tas ir bijis par auto, marka, modelis ? Lielas aizdomas ir pa jūsu krāpniecību ?
Par neslavas celšanu var saukt pie atbildības !

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 15.06.2021

Uzņēmuma Moon Auto pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.