www.sudzibas.lv Moon Auto Bojājumi mašīnai

Moon Auto - Bojājumi mašīnai

Iegādājāmies auto aptuveni 2 - 3 nedēļas atpakaļ nebijām aizveduši uz servisu pašā sākumā bet nākošajā dienā pēc iegādes. Mašīnai visi filtri bija jāmaina nomainījām nepagāja nedēļa trubas noplūda. Uzzinājām ka jāmaina ir bremžu diski labi tas pupu Mizas. Durvis vadītāja pusē ir nosēdušās jāmaina ķēde kas sastāv no 4 daļām visai mašīnai lai vispār varētu braukt ar mašīnu tika braukts maximums 3 reizes pat nav 100 km nobraukti un man atļaujās no moon auto pateikt to kad vis tas būtu jāmaina. Jā bet nejau vis uzreiz un vienā piegājienā kas izmaksā 2000 ja ne vairāk. Esmu vīlusies kad nav pretimnākoši cilvēki un neko nesakot pārdod mašīnu un pēc tam vēl atļaujās pateikt tā.

P

M Moon Auto 06.09.2022

Sveiki, jeb kurai automašīnai būs jāmaina filtri un bremžu kluči, jo tās ir lietas kas pēc noteiktiem kilometriem ir jāsamaina lai auto jums kalpotu ilgāk. Tieši tas pats ir ar auto motora Ķēdi vai zobu siksnu, tā katram auto uz noteiktiem kilometriem ir jāmaina. Jā gribat lai vis tas būtu jau samainīts, tad bija jāpērk jauns auto. Bet tam tā pat pēc noteiktiem kilometriem tas būs jādara. Pieminēšu vel to ka auto nobraukums bija 369100 km un uz šādiem kilometriem jārēķinās ka auto prasīs savus ieguldījumus . Ar cieņu , Moon Auto