www.sudzibas.lv Mon Platin čakarēšana

Mon Platin - čakarēšana

Nedēļas nogalē saņēmu zvanu, runāja puisis ar krievu valodas akcentu un stāstīja, ka mana draudzene ir iedevusi kontaktus - esmu laimējusi bezmaksas sejas kopšanas procedūru. Tas pienākoties pēc 28 gadu vecuma. Minēju, ka man ne tuvu nav 28 gadi. Nu tad man pienākšoties matu procedūra. Labi, tagad nepieciešams laiks, kad varu ierasties, jo viņiem ir aizpildīts un svarīgs grafiks. Protams, piebilda, ka līdzi ir jāņem pase.
Internetā sameklēju atsauksmes, atminējos Bez Tabu sižetu un sapratu, ka nekas labs nav gaidāms. Kā arī zinu, ka nekādas procedūras par velti nekad nepienākas, jābūt kādam āķim. Nemaz nerunājot, ka tiek uzstāts - jāņem līdzi pase.
Norunātajā dienā vēl pazvana un atgādina par tikšanos, jo ir svarīgs grafiks.
Esmu kādas 10min pirms noteiktā laika. Reģistratūrā paņem manu pasi un veic kādus pierakstus.
Izskatās kā slimnīcā, atnākušās kundzītes aptekā nedaudz pārāk laipnas un smaidīgas meitenes ap 20-25. Nopratu, ka viņām noteikti nevarētu būt profesiānāla kosmetologa sertifikāts.
Norunātajam laikam jau ir pāri 10min. Visas kundzītes tiek iesauktas kabinetos, tikai es palieku sēžot. Kad jau biju nosēdējusi 30min, sāku palikt dusmīga atminoties tekstus un atgādinājumus par to, cik viņiem ir svarīgs grafiks. Pēkšņi pie manis pieiet vīrietis pelēkā uzvalkā, jau sapratu, ka kaut kas nav kārtībā. Arī, ja visas meitenes "kosmetoloģes" atnākušā sievietes uzrunā uz jūs, tad viņš bija nepatīkami familiārs. Sāka runāt par to, ka es esmu pārāk jaunu priekš kosmetoloģiskās procedūras, jo tā ir atjaunojošā un domāta tikai pēc 28 gadiem. Saku, ka zinu, pa telefonu man tā vietā piedāvāja matu procedūru, jo man nav 28. Viņš - nē, tas ir tikai pēc 26, un tā kā man nav 26, procedūra nepienākas. Jo tas viss ir atjaunojošais un lai saprotu, ka tas ir kā zāles, jo zāles agrāk sāk lietot, jo sliktāk.

Tātad:
1. viņi saka, cik svarīgs grafiks un punktualitāte, lai gan paši kavē un vispār man izčakarēja dienu, jo sanāca par velti braukt un pārcelt savas tikšanās, lai atbrīvotu laiku. Un pirms tam paši nevarēja paskaidrot vecuma ierobežojumu.
2. Mon Platin es biju par jaunu priekš procedūras pēc 26 gadiem, tas nozīmē, ka 1,5 gada laikā es būtiski novecošu?
3. man minēja, ka atjaunojošie līdzekļi ir kā zāles, jo ātrāk lietos - jo sliktāk. Tas sanāk, ka paši atzīst, ka nekas ieteicams tas nemaz nav.
4. pases pieprasīšana - tas ir nepeciešams, lai pēc procedūras noformētu līgumu par kosmētikas pirkšanu uz līzinga. Tāpēc neder ne tiesības, ne augstskolas apliecība.

K Komentētāja 31.01.2014

Nez kāpēc arī iepriekšējā komentētāja atzīst, ka efekts tiešām bija.
>>tre ja tev labāk nāk pie sirds un sejas auzu pārslas, smērē vesela, bet es priekš roku dodu tradicionālai kosmētikai. Un ja, es neesmu no tiem, kas pievienojas klaigojošam pūlim, pat nezinot par ko ir runa. Ja man ir savādāks viedoklis, to arī stāstīšu, lai tur vai kas. Un tieši par Mon Platin mans viedokli ir labs.

D dusmiigaa27 25.03.2014

Es arī aizgāju. Šausmas. Vienīgais pozitīvais likās tā sieviete, kas pārbaudīja matu stāvokli. Nezinu kā citiem, bet man viņa neuzbāza šo preci. Tikai ieteica nopirkt KĀDU matu skrubi. Netēmēja tieši uz šo produkciju. Viss pārējais tīrās blēņas. Viss ko dzirdēju no "konsultantes" bija pārmetumi visu Latvijas sieviešu virzienā cik nekoptas, nesmukas un slinkas mēs esam. Kad atteicu pirkt šo produkciju jautāja iemeslu uz ko atbildēju ka nevaru atļauties tādu summu. Par šo atbildi meitene manāmi sadusmojās un sāka burkšķēt "Nauda nauda jums visiem tikai nauda.Vai tiešām negribat būt skaista?" Uz ko es pajautāju vai viņa grib teikt ka esmu neglīta tagad!!! Apklusa uz laiciņu. Es daudz ko varu paklausīties, bet ja man sāk pārmest cik nesmuki, nevesali un beigti ir mani mati cilvēks kuram vispār ir pieliktie mati??? Izturās tur pret cilvēkiem kā pret maziem bērniem vai muļķiem.
Kā teica mans vīrs-"Cik izmisušiem jābūt cilvēkiem, lai strādātu tādā darbā. Nenormāls psiholoģiskais terors.
P.S. solija, ka matus varēšu nemazgāt 3 dienas. Netiku pat līdz mājām kad uz galvas bija šausmas. Nākošajā dienā jau bija jāmazgā mati.

K KJanis 25.03.2014

dusmiigaa27, bet Tu padomā, kad viens komplekts maksā, kā te kaut kur lasīju, 1200EUR. Es domāju, ka dienas laikā viņi notirgo nejau nu vienu komplektu, gan jau ka desmitus. Nu tad parēķini, kāds piķis tur griežas! "Nokāsīs" naudu no lētticīgajiem letiņiem, aizbrauks turpināt iesākoto pie leišiem, iguņiem!
Ir tak cilvēki, kas tic brīnumiem, kā piemēram, kā reklāmā - sēdi pie TV rij ko gribi un lietojot "mūsu brīnumlīdzekli" un neko nedarot tievē un iegūsti supermuskuļainu figūru kā atlets, kas gadiem ilgi diendienā sporto! :D Tāpat ir idioti, kas tic brīnumkosmētikai pa meganaudu!

M MonPlatin 27.03.2014

Ja Mon Platin gribētu tikai pārdot savu preci un aizmirst, tad negarantētu visus līdzi nākošos servisus un labumus. Sasniegtie rezultāti tiek kontrolēti ar speciālistu un, ja kādu iemeslu dēļ rezultāti netiek sasniegti, tad kopā ar klientu tiek analizēts, kas varētu būt par vainu un tiek meklēti risinājumi. Nekādā gadījumā nenotiek tā, ka pēc pirkuma noformēšanas par klientu aizmirst. Mon Platin dara visu, lai garantētu klientam teicamu rezultātu. Tie, kas kļuva par klientiem, jūt VIP pieeju un attieksmi. Kas attiecas uz cenu, par to jau daudz tika skaidrots, kāpēc tā ir tāda. Ja parēķināt pašizmaksas, nekādas lielas atšķirības no komplekta arī neatradīs

K KJanis 30.03.2014

Tikai 4 linki, pirmie kas googlē izmetās!
Man patiesi žēl tās sievietes, kuras, kā izskatās, tiek apčakarētas, psiholoģski piespiestas pirk nevajadzīgu mantu par neadekvāti augstu cenu!
Manuprāt, ir ļoti iespējams, ka Izraēlā tā kosmētika nemaksā tik milzīgu naudu, neskatoties uz to, ka ir tik universāla, ka der jebkuram ādas tipam. Pirms procedūras kosmetologs taču neveic nekādu apskati un izmeklēšanu vai ne? Tas nozīmē ka meitenes smērē visām klientēm no vienas burkas virsū!
Iesaku meitenēm rūpīgi padomāt pirms doties uz šo "bezmaksas procedūru"! Un vajadzētu arī pavērtēt, vai be atļaujas omersants drīkts pieprasīt aizdevējus vērtēt kredīta/līzinga pieejamību. Ja pareizi sapratu, tas tiek darīt klientam to neprasot, vai ne?

M MonPlatin 31.03.2014

Nevis kosmētika ir universāla, bet gan speciālists izvēlas tieši tos līdzekļus, kas sniegs vislielāko labumu tieši jūsu ādas tipam. Pieprasījums aizdevuma noformēšanai tiek sūtīts tikai pēc klienta piekrišanas slēgt šo darījumu

K KJanis 01.04.2014

Tās visas, dažādos komentāros pieminētās jaunās meitenes ir diplomētas speciālistes? Tiešām? Un kā viņas piemeklē atbilstošo burku no kuras sviestu smērēt virsū? Uz aci piemet jeb kā?
Ai, labi! Zinām jau to teicienu, ka tur kur ir aitas, tur ir cirpēji! Žēl tikai, ka to naudu jūs bieži vien nenocērpjat no "biezajām", gluži pretēji, iedzenat sievietes kredītos un uz ilgu laiku. Tā tīri cilvēcīgi man tāda veida alkatība ir pretīga! Variet šeit minēt savus mistiskus pamatojumus, kāpēc "etiķi" tirgojat pa augstākās kvalitātes vīna cenām. Tas iviss ir pa tukšo. Daudz vairāk pasaka jūsu klientes, daloties avos iespaidos, emocijās pēc tam, kad ir apmeklējušas tā saucamo konsultāciju jeb pārdošanas seansu!

M MonPlatin 02.04.2014

Ja cilvēks vēlas noformēt aizdevumu, tiek pārbaudītas viņa finansiālas iespējas to kārtot. Un, ja cilvēks to nevar atļauties, darījums slēgts netiek, tāpēc pārmest mums alkatību gan nevar. Mon Platin pat piedāvā bezprocentu kredītus, ko tik bieži arī nevar redzēt. Žēl, ka jums ir tāds iespaids, bet mūsu tiesības ir tam nepiekrist. Mēs zinam, ko piedāvājam un prece ir tā vērta.

M MonPlatin 03.04.2014

KJanis, jūs visās diskusijās vienu un to pašu komentāru iekopēsiet? Un vēl saka, ka tā nav banālā neslavas celšana uz līdzenas vietas...

K KJanis 03.04.2014

MonPlatin. Nevienu mirkli neceļu Jums neslavu. Iespējams to nemaz nevajag darīt, jo izskatās, ka jūs paši lieliski tiekat galā! Visu šeit raksta Jūsu klientes. Savukārt, ja jums liekas, ka es kādā veidā ceļu jums neslavu - piemērus uz galda! Parunāsim!

F feee 03.04.2014

Nezinu vai atceraties bet agrak Domina saka stradat tada firma kura tirgoja Premier un Nevo produkciju .Uzmacas cilvekiem ar jautajumu: "Vai Jums ir dabigi nagi?"Meginaja ieboret cilvekiem cik laba un darga ir shi produkcija un pardeva nagu komplektus pa 15 lidz 25 ls kautgan zinu ka komplekta patiesa vertiba bija 3, 5 ls :D .Un tas ko tas meitenes stastija prezentacijas ir pilnigas mulkibas par nagu dabigajam ellam u.t.t. Zinu to jo agrak pati stradaju tur pasha sakuma, kad firma paradijas Lv.Un Moon platin cik zinu strada tas pashas meitenes kas tur un priekshnieciba ari ir viena un ta pati . Tur meitenes apmaca tada Lorena -blonda izraeliete ar resnu dirsu.Neiesaku nevienam sasatsities ar shiem cilvekiem .Tas ko vini tajas prezentacijas stasta ir pilnigas mulkibas.

M MonPlatin 03.04.2014

>>KJanis, arguments bija tāds, ka jūs esat manīts viena komentāra kopēšanā vairākās diskusijas. Dēļ tāda paņēmiena rodas iespaids, ka to "neapmierināto" ir krietni vairāk, ka patiesībā ir.

K KJanis 03.04.2014

MonPlatin - nevienu komentāru nekopēju! Katrs ir svaigs, paša rokām ievadīts! Lasiet uzmanīgāk!

L Linnna 19.11.2014

Arī man bija šis zvans, es jau no sākuma biju skeptiksa, bet piekritu. Šodien zemapziņa nedeva mieru un izlasīju info, kas pieejams. Atteicu.
Galvenais, ka zvanītājs izklausījās tā, ka lasītu iepriekšsagatavotyu tekstu. Mani vārdā nosauca vismaz 12 reizes.
Bet nu skaidrs ir viens, ka nekas nav par brīvu :)