www.sudzibas.lv Mon Platin atkal čakarēšana

Mon Platin - atkal čakarēšana

Jau iepriekš ievietoju sūdzību sakarā ar MON PLATIN, kad aizbraucu uz šo "akadēmiju" un pateica, ka savos 23 gados esmu par jaunu priekš šīs kosmētikas. Citējot vienu no darbiniekiem: "Tā ir nopietna atjaunojošā kosmētika. Labāk cik ilgi var, iztikt bez tādas, jo esi tik jauna. Zini kā, jo ātrāks sāks lietot, jo ātrāk..."
Rezultātā man sačakarētu diena, par velti braucu uz turieni.

Šodien no rīta saņēmu atkal zvanu no tā paša puiša ar akcentu, ka esmu laipni gaidīta "akadēmijā".

Ja iepriekš runāja par svarīgo grafiku un vairākas reizes atgādināja par tikšanos, kaut gan beigās mani pasūtīja, kā pietiek bezkaunības zvanīt vēlreiz?!
Secinājums, ka MON PLATIN "datu bāze" ir pilnīgs ķīselis, ja jau atkārtoti spamojat telefoniski.

PS. MON PLATIN pārstāvji vienmēr daiļrunīgi uzrodas, aizstāvot sevi, bet nekad nespēj atbildēt ne komentāros, ne uz epastiem uz šādiem jautājumiem:
1. Vai jūsu produkcija tiek testēta uz dzīvniekiem?!
2. Vai jūsu produkcijai ir kādas ārstu vai dermatologu asociācijas ieteikumi, atbalsts?!

L ludo 30.12.2013

Tas nozīmē, ja vēl kādas 10 reizes atstās manu telefona nr., tad arī vienmēr zvanīsiet?
Ja atkārtoti parādās datu bāzē, tas nozīmē, ka nekontrolējat, kuriem jau esat zvanījuši?
Tā nav nekāda datu bāze, priekš kam tad vispār tāda vajadzīga, ja zvanat viesiem pēc kārtas.

Un nē, neesmu pildījusi nekādas anketas, kopš notikušā nevēlos nekādas saistības ar jūsu iestādi, kā arī pēc šī gadījuma informēju sev pazīstamos cilvēkus par jūsu darbīas raksturu.

Žēl, ka uz diviem tik vienkāršiem jautājumiem nespējat atbildēt, bet ir nepieciešams "kāds no Mon Platin Skaistuma Akadēmijas speciālistiem pie personīgas tikšanas".
Apkalpojošais personāls neradīja speciālistu iespaidu. Un šādu viedokli ir paudušas vairākas "akadēmijas" apmeklētājas.

L ludo 01.01.2014

Pirms tam aicinājāt nosūtīt epastu ar interesējošo jautājumu, tātad tas tomēr nav gluži patiesība, jo ir obligāti jānāk uz procedūrām?
Sanāk, ka atbildes uz jautājumiem varu iegūt tikai tad, kad sasniegšu atbilstošu vecumu pēc pāris gadiem? Tātad man nav nekādu iespēju iegūt informāciju par jūsu produkciju, ja esmu jaunāka? Jums tas neliekas absurds? Ar neko tamlīdzīgu neesmu saskārusies, jo uzņēmumu pārstāvji vienmēr atbild uz man interesējošiem jautājumiem.

Kā ir ar pirms tam sniegto informāciju, ka mājas lapa ir izstrādes procesā, tas tiešām notiek?
Ņemot vērā, ka produkcijas cena ir ļoti augsta un apgrozās lielas naudas summas, domāju, ka sen jau bija iespēja nokārtot kvalitatīvas un informatīvas mājas lapas izstrādi.

No malas vērojot jūsu atbildes un rīcību, izskatās, ka jums tāda ziņu sniegšana par sevi nav izdevīga, jo būtu jānorāda visa produkcija, pakalpojumi un izcenojumi. Tā vietā strādājat ar klientu manipulāciju uz vietas, nevis sniedzat konkrētas, visiem pieejamas un uzskatāmas ziņas par savu darbību.

Neatbildējāt - tas nozīmē, ja vēl vairākas personas atstās manu nr., turpināsiet zvanīt? Sanāk, ka jūsu datu bāze nekontrolē jau apzvanītos cilvēkus.
Tā jūs arī vairākkārt zvanat citiem klientiem, neņemot vērā, ka viņi, iespējams, jau ir iegādājušies preci?

L ludo 03.01.2014

Nu re, atkal nespējat atbildēt.

Mon Platin ir viena karikatūra par kosmētiku!

K Kitija 123 29.01.2014

Gadījās man arī tur pabūt, nekas tik briesmīgs nebija kā jūs te aprakstat. Parastā procedūra ar reklāmas pauzēm, kā jau visur. Man veikalā pilnākas ausis piestāsta ka te. Ja neesi mazgadīgs mierīgi var izturēt un vēl arī visu kosmētiku izbaudīt. Kosmētika gan man patika un efekts arī bija, domājams ka no vairākām procedūram būtu pavisam perfekti

K KJanis 24.03.2014

Ha! lietotāja Kitija 123 pie katras sūdzības par šo iestādi raksta vien labus vārdus! :)
sekretārīte?! :D

M MonPlatin 27.03.2014

Mon Platin ir cienījams skaistuma salons, kuram nav par ko kaunēties. Mēs piedāvājam kvalitatīvu un efektīvu kosmētiku, pie mums strādā profesionāļi, sniedzam izcilu servisu saviem klientiem. Nav brīnums, ka ir arī cilvēki, kas spēj to novērtēt, starp visiem tiem, kas nesaprotamu iemeslu dēļ cenšas visiem spēkiem šo iestādi nomelnot.

A amy 11.04.2014

MP-Fuuuuuu!-))))))))
Atrunas, atrunas, atrunas..."cienījams salons" neies te diskutēt un taisnoties!!!

M MonPlatin 16.04.2014

>>amyjuska, sekojot jūsu loģikai arī visi, kas te sūdzas arī nav cienījamie cilvēki.
Diezgan apšaubāms viedoklis, godīgi sakot. Esam par brīvu viedokļa paušanu no abām pusēm.

A amy 22.04.2014

Nesagroziet vārdus un nekuriniet naidu...!!!

Ja esat par brīvu viedokļa paušanu, tad ļaujiet izteikties, nevis komentējiet katru negatīvi izteikto viedokli...!!!

Tas taču ir tikai viedoklis... !!!

M MonPlatin 22.04.2014

Tas ir viedoklis, kuru mums ir visas tiesības apstrīdēt. Jo, atkarībā no jums, mēs nevienam neslavu neceļam. Jā, jums ir tiesības to darīt, bet tad jums ir kārtīgi jāpamato, kāpēc. Lai nebūtu tā, kā tajā stastā, kur zēns kliedza "Vilki, vilki", kad iemesla nebija, bet pēc tam jau neviens viņam neticēja. Par saviem vārdiem ir jādomā laikus

A amy 22.04.2014

Tad jau mums jākliedz:" Mon Platin! Mon Platin!!!"

Bet domāju, ka ar mums nebūs kā tajā stāstā, mums tomēr noticēs!!!-)))

Ar katru dienu neapmierināto paliek vairāk...tas par kaut ko liecina!-))))

A amy 22.04.2014

Es neslavu neceļu, es piekrītu izteiktajai sūdzībai!

K krejvin2 23.04.2014

Уважаемые женщины и девушки не нада себе навязывать в голову те отзывы которые содержат нигатив к Mon Platin ! попробуйте на себе ни кто вас не соберается обманывать !

У меня много подружек которые часто посещяют этот салон и уж поверьте они довольны качеством по сей день.

K krejvin2 23.04.2014

Народ не слушайте этих дурачков!!! Mon Platin предлагают бесплатные працедуры а почему бы и не сходить ! вы хотите быть вечной уродиной ? Я думаю что нет!!! Многие женщины девушки пользуются косметикой которая им не свойственна! В Mon Platin вам от сердца подскажут что лудше вам падойдет и это не развод как тут все пишут . Нет это не развод и ни какие ни психологические атаки!!! все негативные высказывание опублекованые здесь содержат зависть и нацизм против русских.

L Lepnā Lavīze 23.04.2014

Ну и дуры твои подружки, лучше бы эти деньги больным детям пожертвовали, а если еще крокодилы по природы, то никакой "Мон -Плати" не поможет, плати - не плати.
А что же не расскажешь людям, что деятельность Мон Платина в России как раз признали незаконным?
Вот: http://vk.com/mon_platin_stop
И еще: http://www.1tv.ru/news/crime/248790

A amy 24.04.2014

Iveta...piekrītu tev 100%

M MonPlatin 25.04.2014

Вы сами хоть читали статью, линк которой добавили? Там говориться, что ответственные структуры разбираются, т.е. еще ничего не доказано и не решено. Если углубляться в разборки в индустрии красоты, то такие иски не редкость ни для одной компании. Всегда находятся те, кто хочет либо прославиться, либо денег заработать на судебных тяжбах с известными брендами.

L Lepnā Lavīze 25.04.2014

Читала. И ваши многочисленные обиженные клиенты - это тоже не доказуемо?