www.sudzibas.lv Mogo Uzmanieties.

Mogo - Uzmanieties.

Labdien!Gribēju brīdināt cilvēkus,lai neielaižas nekādos sakaros ar kredītiestādi Mogo.
Sola nezin ko,bet ievelk cilvēkus lielos parādos,ja cilvēks nevar samaksāt,zzliekt nezin,cik simtus eur ligumsodus un noņem mašīnu.Izsolē par lētu naudu pārdot mašīnu un pēc tam no kredīta ņēmēja tāpat visu summu piedzen caur tiesu.Un tā viņi pelna.
Drausmīgi.

S Skudrulacis 12.02.2014

labi gan, ka citās līzinga kompānijās par nemaksāšanu nekādas sankcijas nav un varbūt šādiem cilvēkiem pat sarkano paklāju izklāt vajadzētu. cik zināms, cilvēkiem, kas maksā, nekādas liekas problēmas arī nav. visi šie cīkstētāji paši vien ir vainīgi, pa labi pa kreisi ņem kredītus, nemaksā un tad raud, ka visi ir krāpnieki, blēži un kas tik vēl ne

M marita292 11.03.2014

bet mums nozaga mašīnu ko bijam iečīlājusi tad nevarejam iziet tehnisko atbrauca un paņēma pateica atā kaut rūpīgi maksājam un tagat pēc gada viņi kluseja vesalu gadu bet tagat mistiskusumu esam parāda par ko varēja vel pēc 10 gadiem ko teikt