www.sudzibas.lv Mogo Nereālas summas

Mogo - Nereālas summas

Nevienam neiesaku sadarboties ar mogo! Lielākus naudas kāsējus neesmu redzejusi! Es pie mogo iegādājos automašīnu kredītā ar ļoti augstiem procentiem 54 % gadā. Mašīnas vērtība 7000 eur jāatdod 14000jau vairāk kā 2 gadu maksāju šo kredītu, bet tagad viņi ar mani ir pārtraukuši līgumu jo tikai vienu mēnesi biju kavējusi vienu maksājumu. Lai atjaunotu līgumu man jāsamaksā 130 eur tikai par līguma pārslēgšanu + vēl visādi mistiski maksājumi kopā 400 eur vai arī jāatdod mašīnā. Mogo kāš naudu visur kur tikai var - procenti jau tā ir nereāli augsti, par katru kavētu maksājuma dienu protamsarī ir ļoti augsti soda procenti un ja kavēta 5 maksājuma dienas viņi sūta vēstules par kurām protams ir jāmasā, mēneša laikā tadas var izsūtit pat 3 ja nav samaksāts. Pretīm nākšanas absalūti nekādas, neskatoties uz to, ka 2 gadu laikā procentos jav esmu viņiem atmaksājusi mašīnas vērtību. Nesadarojaties ar mogo, labāk paši sakrājiet naudiņu automašīnai, būs daudz izdevīgāk nekā barot šos naudas slaucējus

E

P Puc 25.08.2015

Es ieteiktu BigBank vai VitaCredit auto līzingu http://panemt.lv/auto-lizings/

D Daina57 02.12.2015

... nu katrs pelna kā māk vai kā sanāk. Bēdīgi, ka tā sanācis, bet nu ...

K kolosaals 17.12.2015

Pirms ņem mašīnu kredītā, vajag izlasīt arī līgumu???? Protams, viņi reklamē stundas laikā, bez ķīlas, bez oficialas algas...cilvēkam acis un ausis aizkrīt un paraksta visu... un tagad sūdzas...
ir tak, unicreditleasing ar 4.5%gadā...

S Soofia 16.10.2016

Neiesaku iesaistīties ar ar Mogo un Inbank līzings kompānijām, kuras nodarbojas ar krāpniecību, tiešām, runā vienu, bet līgumā saraksta pavisam ko citu un saraksta tik maziem burtiem, ka bez lupas neizlasīt.
Šeit skatos -kolosaals- raksta izlasīt līgumu, jā vajag izlasīt, bet kā var neticēt kredītiestādes darbinieka teiktajam un kā var teikt vienu, bet rakstīt ko citu, un ja sāc lasīt līgumu, tad saka, tak ko tur lasīt, viss ir uzrakstīts tā kā izskaidroju, tak vajag tiesāt tādus darbiniekus, ņemt līdzi diktafonu un pa kluso ierakstīt, lai pēc tam, ja ceļam pretenzijas, neteiktu - parakstīji- viņi neko nezina. LV vairāk vispār nekur, nevienam nevar ticēt, vai tas ir normāli

P prasti 25.11.2016

Ja es pildu savlaicigi liguma saistibas un mani gala piekas,man
vienalga vini miljonari,vai miljardieri.Nokartotu lietu,ta,ka uzskatitu par pareizu!

B Braucējs 03.12.2016

Šie komentāri ir ļoti pārsteidzoši...

Lombards, zagļi, krāpnieki??? Mīļie letiņu stulbeņi, neviens jums nespiež pieņemt Mogo piedāvājumu. Mogo nāk jums, parādu nemaksātājiem, pretī. (Kāpēc tad jums nedod līzingu citur?)

Man nav ideāla kredītvēsture, jo esmu bijis ieberzies, un es piekrītu, ka Mogo procenti ir ļoti augsti, bet neviens jums neliedz nomaksāt kredītu ātrāk vai auto pārdot, nosedzot saistības. Mogo or vieglāk dabūt līzingu, bet viņiem tas ir risks, tāpēc arī tādi procenti. Man pie Mogo ir bijušas 4 mašīnas (Honda, Mitsubishi, Jaguar, Mercedes). Visu laicīgi maksāju un man ar Mogo ir labas attiecības.
Vienreiz bija situācija, ka nevarēju vienu mēnesi samaksāt un šie bija saprotoši un bez soda ļāva atmaksāt tekošo rēķinu divas nedēļas vēlāk.

Viss ir perspektīvas jautājums - ja esi ieberzies un nevari dabūt līzingu citur, tad neej uz "zagļu un krāpnieku firmu" Mogo.

P polikarps 06.02.2017

No sevis pateikšu ,jā tie ir krāpnieki sola vienu bet izrādās cits...Nekad ,ticiet no manas pieredzes,nekad nesaistiet sevi ar šo blēžu iestādi

V vecis 03.04.2017

Cik izmisušai/am jābūt lai ņemtu atuo līzingu ar 54% gadā.
Tādā gadījumā es dodu pa 50% gadā un varēšu dzīvot laimīgs.
Zelta ādere