www.sudzibas.lv Mogo mogo.lv...neuzķeraties uz kārtējiem blēžiem....

Mogo - mogo.lv...neuzķeraties uz kārtējiem blēžiem....

Piezvanīju A/S"mogo.lv", vēlējos savu mašīnu ieķīlāt uz laiku, jo bija steidzīgi vajadzīga nauda.
Man pa t. 27258258 novērtēja manu auto (neredzot) par 550.-Ls, un lika uzreiz aizpildīt internetā pieteikuma anketu.Es teicu, ka padomāšu.
Pagāja tikai 2 dienas, piekritu šai piedāvātai summai.......bet, tālāk jau sākās murgi.....!!!!!
Aizpildīju internetā anketu par mūsu norunāto summu 550.-Ls. Bet tad izrādījās pats interesantākais moments...... šodien viņi manu auto jau novērtē TIKAI PAR 250.-Ls!!!!
Uz manu jautājumu, kāpēc tik atšķirīgas summas par manu auto, ar pāris dienu starpību, atbilde- šodien cits novērtētājs.....!!!!!!
Tātad pa 2 dienām mana auto vērtība( viņu iztēlē), zaudējusi 300.-Ls.....
"mogo.lv" ļoti bieži reklamējas LTV, bet pēc šī gadījuma, redzu, ka šie ļautiņi ir nenopietna blēžu firma. Neklausieties viņu "saldajās mēlēs", esiet uzmanīgi no šīs firmeles!!!
Vēlos ar savu stāstu pasargāt citus, esiet uzmanīgi un nesaistieties ar šo blēžu un izspiedēju baru!!!!!Jo no viņu "nagiem", savu auto, vairs nekad nedabūtu atpakaļ!!!!!

I

L lapsa19 27.02.2015

Mogo.lv uz līdzenas vietas bez brīdinajuma vai kāda zvana iepriekš paņema mašīnu ar komentāru, ka itka neesot veikti maksājumi.Maksājumi visi ir veikti laikā un pilnā apmērā, maksājumu detaļās norādot par kādu klientu, līguma nr. un rēķina numuru ir maksāts, bet viņu grāmatvežu nolaidības dēļ vai speciāli nevīžo pat pārliecināties, ka ir patiesībā.Viņus sazvanīt nevar - nav kam atbildēt, piektdienas vakarā mašīnu savākt var, bet risinājums iespējams tikai sākot no pirmdienas rīta.Mašīnas nav, lai gan maksājumi ir veikti un noformēti pareizi.NEKĀDĀ GADĪJUMĀ NETICIET ŠIM BLĒŽU KANTORIM, KAS TIKAI PROT SKAISTI REKLAMĒTIES, BET IEKŠĀ IR BARDAKS UN ABSOLŪTI NEKOREKTA ATTIEKSME PRET KLIENTU!

L ljoxa 28.12.2017

un ka vini atrod to auto?

K kruze98 06.06.2015

Ar mogo ir tā kā viņi pārdod tiešām saplestas mašīnas, ar lieliem defektiem, un saka ka ar mašīnu viss ok., var iekulties tādos podos, ka tiešām jaiet karties!!! Ar mani bija tā- nolēmu ka gribu mašīnu, aizgāju uz mogo placi, paskatījos no vizuālā ta tīri neko, maksā 2000, paprasīja kādi ir tiešie defekti, atpakaļ saņēmu atbildi ka nekas nopietns!!! Nju ko formejos tālāk, viss jau taka ir izdarīts, bet vēl pirms dokumentu parakstīšanas, nolēmu paaicinat sev pazīstamu mehāniķi, lai apskatītu mašīnu daudz konkrētāk- aizgājām apskatījām, un protams viņš man pateica lai nekāda gadījumā nepērku, pabrauktu labi ja 2 nedēļas, un varētu atdot naudu motora remontam, pilnībā visu mainīt...man tiešām ļoti žēl ka mogo ta dara!!! Jo ir tak noteikti cilvēki kas ņem pie viņiem...esmu vīlusies...

E eva-zee 08.07.2015

Nevienam neiesaku sadarbotoies ar MOGO! Tie ir lielākie naudas kāsēji kādus esmu redzējusi.
Es pie mogo iegādājos automašīnu kredītā ar ļoti augstiem procentiem 54 % gadā.
Jau vairāk kā divus gadus maksāju šo kredītu un jau pusi esmu atmaksājusi bet tagad, kad laikā nesamaksāju ikmēneša maksājumu viņi ar mani līgumu pārtrauca, kautgan kavēts bija tikai viens maksājums vienu mēnesi.Lai atjaunotu līgumu man ir jāsamaksā 130 eur tikai par līguma atjaunošanu + vēl kautkādi nesaprotami maksājumi kopā 400 eur vai jāatdod mašīna.
mogo kāš naudu par ko vien var- 5 dienas kavēts mēneša maksājums- uzreiz viņi sūta brīdinājuma vēstules par kurām ir jāmaksā, mēneša laikā viņi var atsūtīt 3 tādas vēstules ja kavēts mēnesis un par katru vēstuli jāmaksā. Par katru kavētu dienu ir ļoti augsti soda procenti un tāpat jau kredīta procenti ir ļoti augsti. Absalūti nekādas pretīm nākšanas neskatoties uz to, ka 2 gadu laikā jau procentos esmu atmaksājusi auto vērtību.

Nevienam neiesaku sadarboties, labāk sakrājiet naudiņu mašīnai, būs daudz izdevīgāk nekā uzturēt šos naudas slaucējus!!!

E eva-zee 08.07.2015

Nevienam neiesaku sadarboties ar MOGO! Lielākus naudas kāsējus neesmu redzejusi!
Es pie mogo iegādājos automašīnu kredītā ar ļoti augstiem procentiem 54 % gadā. mašīnas vērtība 7000 eur jāatdod 14000
Jau vairāk kā 2 gadu maksāju šo kredītu, bet tagad viņi ar mani ir pārtraukuši līgumu jo tikai vienu mēnesi biju kavējusi vienu maksājumu. Lai atjaunotu līgumu man jāsamaksā 130 eur tikai par līguma pārslēgšanu + vēl visādi mistiski maksājumi kopā 400 eur vai arī jāatdod mašīnā.
MOGO kāš naudu visur kur tikai var- procenti jau tā ir nereāli augsti, par katru kavētu maksājuma dienu protams arī ir ļoti augsti soda procenti un ja kavēta 5 maksājuma dienas viņi sūta vēstules par kurām protams ir jāmasā, mēneša laikā tadas var izsūtit pat 3 ja nav samaksāts. Pretīm nākšanas absalūti nekādas, neskatoties uz to, ka 2 gadu laikā procentos jav esmu viņiem atmaksājusi mašīnas vērtību.

NEsadarojaties ar MOGO, labāk paši sakrājiet naudiņu automašīnai, būs daudz izdevīgāk nekā barot šos naudas slaucējus.

R ri4y 08.07.2015

Es gribētu redzēt viņu līgumu, jo kā zinu stājies spēkā jaunais kreditēšanas likums, kas attiecās arī uz lombardiem, ka procentu summa nedrīkst noteikto. Civillikuma 1716 pantā teikts, ja cilvēks nemaksā soda nauda ne vairāk par 10% no pamatsummas. Kā arī ierobežoja procentu likme, jeb Lombardiem, kā sauc sevi mogo.lv ne vairāk pa 0.15% dienā un ne vairāk par 5% mēnesī, 30% gadā, ātrajiem kredītiem ne vairāk par 0.25% dienā, bet summa nedrīkst pārsniegt pamatsummu+izdevumus par kredīta noformēšanu.
Kā augstākminētā persona minējusi ka gribēja ņemt 4000 EUR uz 5 gadiem.
Maksimālajai summai, kuru būtu jāatmaksā ir 8000 EUR + ne vairāk kā 150 eiro par līguma noformēšanu.
Kur ir 4000 Eur pamatsumma un 4000 Eur procenti.
Pie tam automašīna izbraucot no salona, kā arī jebkura cita prece zaudē 10% no savas vērtības, jeb salona mašīna maksā 10 000 EUR, es to nopirku un aizbraucu uz mājām, rīt šīs mašīnas vērtība būs 9 000 EUR, autotirgotājs, lombards, kas dot naudu par precēm, jādod naudu par precēm ne mazāk par 30% no tirgus vērtības, pārsvarā tā notiek ka dod no 30% līdz 70%, dārglietām šī summa pieaug līdz 95% no tirgus vērtības.
Līdz ar to building4 varēja atteikt iedod viņam vēlamo summu, jo viņš vēlējās tikai 20% no tirgus vērtības. T.i. kā lombards aiznes savu IPhone 6 16 gb, kura tirgus vērtība jaunam ir 450 eur (tu gribi 75 EUR), telefona vecums 3 mēneši, tā tad cena samazinājusies par vidēji 10-15%. jeb cena par šādu telefonu reāli ir 382.5-405 Eur, termiņš 1 menesis (-1-2%) jeb cena samazināsies vēl par 7.50 EUR, lombards drīkst skaitīt no summas 375 EUR un piedāvāt no 30% no šīs summas jeb 112.50 EUR, un var tev atteikt 75 EUR, ja tu neņemsi viņu piedāvāto summu, ja vēlies maksimālo, vari saņemt 185 EUR un nav ko pīkstēt, ka man lombardā par 450 EUR vērto preci piedāvā tikai 185 EUR, jo lombardam jārēķinās ar izdevumiem, kas var radīties, ja tu preci neizpērc, jeb ja tu nodevi telefonu pa 185 EUR, lombards uzrēķina vidēji 30-50%, kas ir 10% samaksa algās, 10% komunālie maksājumi un citi izdevumi, 10% licence, jo kā zināms licence šādām iestādēm nav no lētajām, cena sanāk 240.50 EUR, pie šīs cenas pieleik PVN 21% gala cena 291-336 EUR, līdzvērtīga tajā brīdī piedavātajai cenai ss portālā

S Sancis14 10.11.2015

Jà Mogo ir plésèju kantoris. Pati to izjutu tagad. Murgs ne firma. Lai atjaunotu otro reizi ligumu jamaksá 345 eur plus tur ligumá ir daudz citu ciparu. Un par automaśinu vel 140 eur. Ja man viņa vispàr §rotá. Murgs naudas keàpèji.

R Raimonds21 25.11.2015

Pirms ņemt kaut ko no mogo ir jāiepazīstas ar informāciju šeit - http://kredit.lv/mogo-lizings-kredits-atsauksmes/ Uzreiz būs skaidrs ar ko ir darīšana..

I Ingus.N 01.09.2016

Par krapsanu piekritu Zagli vini ir... ir bijis gadijums ka paris dienas kavets maksajums,vini izsuta vestuli kura maksa 8 eiro. Tagad jau si vestule maksa 17...

K KOSCA 21.10.2016

NEESMU MOGO KLIENTS-BET KAD MEKLEJU SAVU SAPNA AUTO-IEGRIEZOS ARI MOGO PLACI-KUR IERAUDZIJU DAZUS AM JAUTAJOT PAR IZMEGINAJUMA BRAUCIENU UN SERVISA VIZITU-TEICA NAV IESPEJAMS UN NEWAR IZBRAUKT-UN LIELAKA DALA AM IR BEZ TEHNISKAS SKATES-JAUTAJU VAI IR IESPEJA VISMAZS NOKARTOT SLIMIBAS LAPU LAI KONSTATETU CIK JATERE UZ TEHNISKO STAVOKLI-UZ TO AR ATBILDEJA KA NEWAR-VIEN PERC UN BRAUC

N Nauris Andersons 09.05.2017

kas ir kanevar noprognezet rezultatus hokeja

L livingfaith 06.03.2018

mēs piedāvājam skaidru naudu visiem, kam ir vajadzīgi līdzekļi, jebkura iemesla dēļ, maksājot rēķinus, sākot jaunu darījumu, visu veidu finansējums, kas jums nepieciešams, mēs varam jums palīdzēt ar zemu 2% likmi, vienkārši sazinieties ar mums tagad, lai saņemtu vislabāko un ātrākais lai samaksātu parādi un personīgai lietošanai Sazinieties ar mums šodien [slēpt]@OUTLOOK.COM) Lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties ar mums šodien pa e-pastu: [slēpt]@OUTLOOK.COM vai whatsapp: (+15186286514)

P Paldies!!! 02.09.2018

Ko lai saka komentaros redzeju dazas labas atbildes,ja nevari atmaksat nenem,vienmer vajag domat uz prieksu,protams ja ir slikta kreditvesture tad ir jarekinas ka tev nedos normala iestade kreditu jo tu neesi dross maksatajs ja jau esi nonacis "melnaja saraksta".jaunibas gados sataisiju glupibas tagad maksaju.esmu taja saraksta un nesudzos ir darisanas ar lombardiem un parejam iestadem kuras dala cilveku sauc par "zurku un krapnieku kantoriem",nu ja laicigi runa un visu dara ka pienaks un neko nekave,nekad ari nebus problemu,loti vienkarsi.isak sakot nesudzies ja nevari atmaksat.japadoma vienmer ir sados gadijumos vismaz gadu uz prieksu,jo ari labas firmas kuras stradajat medz bankrotet un pazud darbs un ienakumu,tapec vienmer vajag rezerves planu,ne pa velti visas reklamas ir teksts"izvertejiet savas iespejas apmaksat kreditu"...Lai jauka jums diena. :)

J Juris1991 21.02.2019

Stulba kompanija iesmereja auto bez skates debila firma.kaut likums neatlauj tirgot masinu bez skates