Mogo - Mogo

Mogo ir krāpnieki es ar paņemu mašīnu viss ok no Rīgas atbraucu majā viss iet otra diena pielsist nevar aizved uz servis izrādas degvielas sūknis beikts kurs maksa 1000€ nejiesu likt iekša tādu summu atdevu atpakaļ viniem mašinu bet atnak rekins ka jāmaksā 2600 bet masinu nemu pa 2300 un izmantoju real 200km tik absurds kkads viņi tagat mašīnu pardos pa piemeram pa 2000€un 600€ man jāmaksa tir pa neko neuzkeraties un neņemiet pie viniem NEMUŽAM LAI VIŅI PISAS TIE KROPLI!

12.11.2018

really? 12.11.2018

Sie mogo auto staasti kuros ''negaiditi atklajas'', ka tas masinas pilnigi krami ir,laikam nekad nebeigs mani uzjautrinat :D
Tur tikai jasaka,kads pircejs, tads auto.

F Frank Castle 12.11.2018

Mazais 19, auto viņi novērtēs uz 600 eiro un Tu paliksi parādā vēl 2000...

Tā šī shēmiņa strādā ;)

NeWVeL 23.01.2019

2300 panem, atdod 4600 . Masinu vini pardos pa 1000. Jaatdod 3600

J Jānis Mazais 13.11.2019

ko jus te pļutata ja nevarat atlauties neņemiet un ja neziniet likumu nerunajiet, paņemu auto uz renti kreditu nakama diena mašina beikta no sakuma placis apņemas taisit bet beigas izradijas ka remonts ap 400e izmaksa ateicas uzvaniju renti kredit tgt tie risina problemas manas tiesibas atgriest auto vai rakstit 14 dienu laika ateikumu iesnegumu un jums nekas nau jasedz nevieni izdevumi to nevar neviens jums pieprasit ja pašiem nau mute un makat tik nidet tad jusu pašas vainas pec ari paši palieciet pa ideotiem.

NeWVeL 14.11.2019

Var but kada cita valsti tas darbojas ?