www.sudzibas.lv Mogo Mogo aizdevums

Mogo - Mogo aizdevums

Labdien, vēlos brīdināt cilvēkus, kuri vēlās aizņemties naudu no Mogo. Esat uzmanīgi, ļoti viltīga firma. Ja esat paņēmis pirmo reizi no Mogo naudu un vēlaties vēl papildus aizņemties jo mašīnas vērtība to ļauj, nedariet to! Izrādās, mājas lapā Mogo raksta vienu apmaksas summu, bet, papildinot aizņēmumu, pierēķina apmaksu procentus gandrīz dubultā!!! Tāpēc esat ļoti uzmanīgi, izlasiet visu līgumu un obligāti jautājiet par kādu % summu iet runa. Viņi jau nesaka uzreiz, paraksta cilvēks līgumu, pasaka, kā bankā ir jānomaksā kaut kāda 5 starpība un ar to cilvēks iekrīt. Tā bija arī mūsu gadījumā - paņemtai summai EUR 2500, - uzlika 2, 41% mēnesī un katru mēnesi rakstīja, kā varam vēl papildus iegūt aizdevumu, tad arī iekritām - paņēmām klāt vēl EUR 2000, - neizlasot līdz galam visu līgumu, parakstīja to. Darbiniece neapjautājās vai saprotam cik tagad būs jāmaksā un kā 5 likme nomainīsies uz augšu. Diemžēl, tikai mājās sapratām, kā tagad esam blēžu varā - procentu likme no 2, 41 uzauga uz 3, 97 mēnesī. Kad jautāju kāpēc tā un vai varam atgriez papildus paņemtu naudu atpakaļ, atbilde bija, kā varam, bet % likme no iepriekšējās paņemtas summas būs tik pat liela, kā uz doto momentu.Rakstu lai esat ļoti uzmanīgi. Tādām "firmas", diemžēl nevar uzticēties un valdībai jau sen vajadzētu viņas likvidēt lai cilvēki neiekrīt lamatās.Protams, paši arī esam vainīgi, kā nepārjautājām cik būs jāmaksā pie aizdevuma palielināšanas, bet cilvēciski būtu darbiniekiem uz vietas to izstāstīt nevis aplinkus dabūt parakstu uz līguma. Esat uzmanīgi ar Mogo firmu!!!

K