www.sudzibas.lv Mogo krapnieki

Mogo - krapnieki

kad biju aizbraucis uz ofisu ,slegt Ligumu ,un pats galveinas kas bija pec tam,vini saka skatit kredit vesturi ,,bet beigas pateica mes tev nevaram sniegt lizingu,jo tev slikta kredit vesture,es tikai nesaprotu vienu kapec vini vispar skatija kredit vesturi ja mašina tiek ieķilata,un es iesaku visiem uzmanities no si akcijas sabribas uznemuma MOGO,jo viņi ir krapnieku un vini vel ko grib lai viniem iemaksa rokas naudu,un tad vini kaut ko daris bet ja man par savu lizingu vel ir jadod dalas simtu latus viniem tad nav verts ,griezties pie viniem

Y YoYo 14.01.2013

Pilnīgs auzu kantoris!
Man pietika tikai ar telefona sarunu, pēc kuras tapa skaidrs - plānā galdiņa urbēji!

L Lietotajs_999 24.01.2013

Raksta autors - analfabēts, neloģiski teikumi bez pieturzīmēm. Par kādu rokas naudu iet runa? Diez vai pirmo iemaksu par auto var saukt par rokas naudu. Absolūti neargumentēta sūdzība par lietām, ko cilvēks neizprot. Pats pirms pāris dienām caur mogo iegādājos auto. Bez jebkādām rokas naudām. Sūdzības autors raksta pilnīgas glupības. Un kāpēc lai kredīts tiktu izsniegts cilvēkam ar sabojātu kredītvēsturi... Interesanti.

S sauluks 27.01.2013

varu nosutit kadu jus man atsutijat pieteikumu uz Mogo lizinga un tur viena aile bija minets kada summa bus pirma iemaksa, , , taka jus nemat pirmo iemaksu meģinašu atrast vestuli jusu un paradišu lai visi zina

N Navaruizdomatniku 28.01.2013

Sauluk, tu pats (-i) saprati, ko komentārā uzrakstīji??!?!?!?

S SISE 28.01.2013

:D piekrītu smīkņai...
Sūdzības teksts pilnīgi neloģisks, bet pareizajām pieturzīmēm vajadzīgās vietās. Izskatās, ka sūdzētājs ir salicis pieturzīmes tikai ar domu, ka tām ir jābūt!

F fredis99 29.06.2013

Te nav runa par gramatiku, tikpat labi sauluks mozet bitj ruskij! Runa ir par lietu~! Un nevienu nepis tava gramatika un sto dagar, teiksiet, komats na.

P Pipars 30.06.2013

Fredi, ir atšķirība starp nedaudz kļūdainu tekstu un tekstu, kurš ir jau samurgojums. Ja gribi izteikties, tad kaut nedaudz ir jāpievērš uzmanību tam, kā raksti. Neviens jau neprasa perfektu gramatiku, bet, ja neproti uzrakstīt sakarīgi savu domu, tad labāk neraksti neko. Kaut cik normāla rakstu kultūra IR jāievēro. Sauļuks nav krieviete, krieviem ir tipiskas kļūdas ar garumzīmēm un vārdi mēdz būt tulkoti burtiski, tas lasīt tekstu netraucē, domu ar šādām kļūdām tāpat lieliski var saprast. Tu ko gribi teikt, ka krievu rakstībā nav komati? Sauļuks vienkārši nemāk izteikties, sprāgst ārā neloģiski vārstojumi. Toties tavs "nepis", gan lieliski parāda tavu kultūras līmeni, neatkarīgi no tavas tautības, ādas krāsas, izglītības, maka biezuma un rakstīt prasmes. Ja tu domā, ka tas nav būtiski, man žēl, ka starp mums tādi dzīvo.

M mja 30.06.2013

Pipar, sanemies. Krievvalodigais meginaja latviski savu sapi uzrakstit, bet tu te ar savu gramatiku. Atslabsti, pidrila, un smadzenes beidzot iesledz!

P Pipars 01.07.2013

Mja, būtu cītīgāk lasījis manu komentāru, būtu sapratis, ka neprasu perfektu gramatiku (vēl jo vairāk ne no tiem, kam tā nav dzimtā valoda), bet tik daudz, ka teksts pēc murga neizskatās, vajadzētu gan prast. Tā kā tu sev vari smadzeņu ieslēgšanai pievienot arī briļļu iegādi un lasīt (lasi - izlasīt un saprast) prasmi.