www.sudzibas.lv Mogo auto vertesana

Mogo - auto vertesana

Sodien, velejamies intereses pec parbaudit cik ir verts musu auto salidzinajuma ar tigus cenu!
Sazvanijam Mogo parstavjus: sakotneji uzdevam jautajumu par atmaksas un to ja nevaresim atmaksat un vai tiks aprekinati mistiskie procenti. Atbilde ja auto tiks pardots par zeemaku cenu, tad jatmaksa atlikusi vertiba+ kredita procents un kaut kadas kartejas komisijas! Auto tirgus vertiba ir 4000, mogo parstavji telefoniski bez vertesanas nosauca summu 1800, lati kas ir smiegligi! Jo visticamak aiz si visa ir ceriba, kaut kretita njemejs nespetu savlaicigi paradsaitibas lidz ar to auto varetu sist gaisa par ta patieso tirgus vertibu!
Izsecinu, ka nav ne mazakas jegas aiznemties jo finala iespejams par to summu ko esi panjemis atdosi 4x vairak.

A AK79 27.06.2013

Teicams tests. Peec shii pasha principa speeleejas visi lombardi, iekjiilaatavas un citas skaidras naudas ieguves vietas, kur jaatstaj kaut kas veertiigaaks kaa apdrukaato papiirinju nodroshinaajums.

G greeenx 29.06.2013

Tapec jau tas iestades ari dzivoo vel

R Raimonds21 23.08.2013

Kāda jēga ņemt kredītu jau iepriekš rēķinot, ka auto tiks zaudēts ? Tādā gadījumā uzreiz pārdot savu mašīnu, saņemsi krietni vairāk. Vairāk uzzini - http://www.autokrediti.lv

L LiRu 23.08.2013

Dīvaini - no Raimonds21 ieteiktās alternatīvas, mēģinot pieteikties kredītam pret auto, automātiski atveras APMAKSĀTA saite uz to pašu MOGO