www.sudzibas.lv Mogo Auto kreditēšana

Mogo - Auto kreditēšana

Sveiki! Dārgie līdzcilvēki. Vēlējos jūs brīdināt par AS Mogo nežēlīgo un brīžiem kriminālo rīcību.Tātad es ieķīlāju savu auto un pēc pusotra gada maksāšanas radās mēnesi problēmas ar maksājumu un galu rezultātā novietoju auto Mogo.lv placī. Auto, kura vērtība ir SS.lv viduvēji 3800 eiro tika pārdots pa 2500 eiro. Lai arī šo krupi es noriju un biju gatavs lēnām pēc tam apmaksāt atlikušos 2400 eiro 4 gadu garumā man paziņoja, ka tādā gadījumā man jādodas pie notāra un jāparaksta vienošanās pie notāra, kura atkal izmaksā 85 eiro. es prasīju, kādēļ es nevaru vienkārši parakstīt vienošanos pie viņiem ofisā, viņi atbildēja, ka tad tikai uz 12 mēnešiem. Respektīvi noteikumi tādi vai nu paraksti pie ''mūsu'' notāra, vai nu atmaksā 2400 eiro 12 mēnešos. Viņiem nepietiek ar to, ka es jau pusotra gada laika esmu samaksājis 2300 eiro maksājumos un esmu gatavs vēl 4 gadu laikā tikpat atmaksāt, bet nē viņi vēlas vēl ''savējos'' pabīdīt. Vienuvārdu sakot lūdzu nekad neiesaistieties nekādos sakaros ar šo kantori. Jums tiks draudēts, tiksiet pazemots un jūs morāli piebeigs un kad būsiet arī atdevis savu auto viņiem viņi jūs turpinās dzīt bedrē! Nekad, nekad, nekad!

E