www.sudzibas.lv Mogo As Mogo Artura Nesteronoka un solocredit krapšana

Mogo - As Mogo Artura Nesteronoka un solocredit krapšana

Vēlos vērst visu uzmanību uz šo krāpnieku firmu As mogo kas piedāvā līzingu, bet it ipaši uz šis firmas darbinieku Arturu Nesteronoku kas piedāvā noformeties caur sadarbības plačiem šaja gadījuma caur solo auto placi un starpniekiem , kam nav darba vietas un ir problēmas ar tiesvedību un tiesu izpildītajiem bloketiem kontiem, aizsāk sālot līzings jebkuram cilvēkam. Protams par atsevišķu samaksu Arturam no Mogo kas skaita mogo auto placu vadītais un apsola ātru izskatīšanu bez konta pārskata un oficiālas darba vietas .

Bet realitāte viss nav tik forshi. Bijam satikusies. Uzreiz Arturs paprasīja 200 eur par kuriem garantēja pozitīvu līzinga lēmumu un ka nebus nepieciešams galvotais un konta pārskats, tur pat ar Arturu un viņa sadarbības partneriem aizpildikam pieteikumu, pēc kāda laika saņemu pozitīvu lēmumu ka līzings apstiprināts.

Un atliek parakstiet līgumu.
Arturs atstai mani ar solo darbinieku. Formet talak , uztaisam rekinu uzzinu un samaksāju par to + octa. Bet ierodoties filiale sanemu. Splavienu seja, ka vajadzigs konta parskats un ka bez viņa nevarēs
Noformēt līzingu , sazinoties ar Arturu. Sakuma šis cilvēks sola visu labot , bet pēc kāda laika vairs necelj telefonu. Un ari neatgrieŽ 200 EUR kas ir samaksāti.

Esiet uzmanīgi un neticiet Arturam Nesteronoks no AS MOGO

P piparsboss 02.09.2015

Kārtējie uzņēmuma nomelnošanas mēģinājumi... Ja vēlaties kaitēt uzņēmuma reputācijai, nepiniet iekšā pilnīgi nesaistītus cilvēkus...

K koly333 25.08.2017
nodedzis auto

kaa lai tiek galaa ar mogo, ja auto ir nodedzis un pieejama ir tika tehniskaa pase un sadegushi nummuri?

F Fantastika 22.11.2017

Mogo ir kantoris. .500 eiro aizdevums no tiem 350 komisijas maksa: dd. Nez kādu biznesa koledžu tie klauni ir beiguši? : d.. Slimie