www.sudzibas.lv Mogo Rīkļrāvēji

As Mogo - Rīkļrāvēji

Mīļie cilvēki neizmantojiet lūdzu as mogo pakalpojumus tik drastiski noteikumi meneša maksajums sastav no 25.00 patasummas un 175.00 eur procenti, ja kaut nedaudz nokave maksajumu liek atvest mašinu uz laukumu nekadas pretimnakšanas procenti nezeligi sistēma graujosa prieks mums latvija dzīvojošiem.

TasEsLV 07.08.2017

loģiski. Auto līzings ir pats neizdevīgākais ko tu vari izvēlēties pie ne-bankām. Paņem savā bankā kautvai naudas kredītu kuram arī ir neizdevīgi 9% ,bet joprojām labāk.

T Tong Po 07.08.2017

Ja Tev banka nedod līzingu un variants ir iet pie tādiem kā Mogo - nu tak izdari secinājumus! Banka Tev naudu nedod ne bez iemesla! Un Tādi kā MOGO nebūs nekādi labdari - plēsīs no tevis tik cik var noplēst, jo mašīnu ta tev gribās, a naudas ta nava...

Pacco_al 09.08.2017

Jā ne banku līzinga devēji nav nekādas labdarības iestādes un visa pamatā ir līgums. Nekavē un nebūs nedz sodu nedz uzrēķinu. Nokavēji - maksā. Savas atrunas vari savam vecim stāstīt (ka šodien galva sāp) līzinga kompāniju neinteresē, ka tev kaķis bija jāved pie vetārsta un tāpēc tu nepaspēji samaksāt.
Runājot par grafiku, to sauc par "anuitāti" sākumā lielākā maksājuma daļa aiziet procentos, pēc tam tikai dzēšas pamatsumma. Bet grafiks jau arī bija redzams pirms līguma parakstīšanas un ja viss apmierināja un līgums tika parakstīt, tad tagad nav ko baurot, bet jārēķinās ar saistībām, kuras pati esat uzņēmusies.
Un viss, ka te nesaprotams. Bez tam kā jau minēja iepriekšējā komentāra autors - ja banka līzingu vairs nedod, tad arī tur jau noteikti kaut kas nav labi vai ir sabojāts. Cilvēkiem, kuri strādā ar aplokšņu algām vai kuriem vispār ir neregulāri ienākumi Mogo ir vienīgā izeja tikt pie auto nomaksā. Tā kā, katrs jau nu pats izlems ņemt tur līzingu vai ne bez taviem sprediķiem.

A Aleksa Tutina 05.05.2019

Man šie kropļi grafiku iedeva tikai pēc tam kad parakstiju līgumu 2190€ vietā jāatdod 7000€
Ir 14 dienas atteikumam kas norādīts līgumā
Zvaniju teicu ka vēlps atteikties man pateica ka neesot tādas opcijas
Tagad atliek tikai maksāt