www.sudzibas.lv Mogo Krāpšana

As Mogo - Krāpšana

Sveiki. Es maksaju mogo katru menesi laicigi. Pec 1,8 menesiem bija grutibas ar naudu un paliku parada 23 eur. Pagaja 27 dienas un vini saka ka jasamaksa 280 eur. Teicu ka tagad tadas naudas nav ka varu pec nedelas samaksat. Vini piekrita. Pirms jamaksa summa sazinajas antons scerbickis un pazino ka jamaksa 480 eur... .160 vinjam par saucamo piedzinju ,23 pamatsumma un pareja summa ir vinu procenti.. Masinas cena bija 1700 eur un reali kas noverteja pat nepaskatijas to auto jo bija labi draugi ar placa saimnieku. Masina ieguldits 1200 eur un joprojam problemas. Tadu summu neesmu gatavs maksat un ja grib savakt tad uz prieksu, tikai vai vini ir gatavi ielauzties seta un tikt gala ar 2 sargsuniem... Ps mogo kadreiz nodegs par savam darbibam ar sis valsts iedzivotajiem kurus cakare ka var...

Nekādi piedziņas izdevumi 27 dienu laikā nevar rasties. Turklāt, ja parāda summa ir 23 EUR, tad piedziņas izdevumi ir pārsnieguši parāda summu vairākkārtēji! Pārbaudi savu līgumu, noskaidro, kas ir teikts par maksājuma kavējuma procentiem un raksti iesniegumu policijai par krāpšanu un naudas izspiešanu.

C critical thinker 30.10.2016

jā, bet visticamāk šis cilvēks nespēj saprast līgumu tekstu... un sūdzībā kaut kas ir noklusēts. kas tie par 1,8 mēnešiem?

R Ritvars 31.10.2016

Paradu piedziņas izdevusmus var piedzīt tikai un vieīgi licenzēta paradu piedziņas kompanija un tie ir maksimums 17 eur tas tiek atrunats MK noteikumos nr 61. un Parādu ārpustiesas atgūsanas likumā, ka arī soda procenti no esošā parāda nedrīkst pārsniegt 10% no parāda summas. Principa ja nav nekadu citu āķu šajā sūdzībā ir pateikts viss un nekas netiek slēpts tad par šādu gadījumu var vērsties Finanšu un kapitala tirgsus komisija ar iesniegumu par negodīgu komercpraksi. un viņi jau vērtēs kas tur notiek un kapec ta.

R Ritvars 31.10.2016

var būt arī kļūdos par Finansu un kapitala tirgus komisiju var put ari Patērētaju tiesību aizsardzības centrs ar to nodarbojas. Jeb kuā gadījuma ja nekas netiek noklusets un ta ir ka rakstits tad rikojaties kamēr karsta šī lieta.

C critical thinker 31.10.2016

ir labi rakstīt, lai citi zinātu. sūdzības iesniedzējs "seta un tikt gala ar 2 sargsuniem" dez vai ir spējīgs pat atgriezties pie savas "sūdzības".

A Aleksi 15.01.2017

Man bija līdzīga situācija!!!!! Tikai par masīnu maksāju 60euro mēnesi!!!! Aizkavējos uz 8dienām, un tie morālie kropļi man uzgrieza 23euro procentus, piedevām vel pabrīdināju!!!! it kā kavējuma summa un parād piedziņas... Par 8dienām!!!!! Kur jums prāts!!!!!!! dzīvnieki zog gaisā dienas laikā!!!! Es jūs vel izdrāzīsu mogo!!!

M mogo krapnieki 13.11.2017

kropļi mogo ar saviem % tā 4akarē cilvēkus.