www.sudzibas.lv Mobilux telefona remonts

Mobilux - telefona remonts

Vispār neiesaku nekad telefonu nest uz mobilux. Drausmīga attieksme un "braukāšana pa ausīm"es uz turieni aiznesu uz maksas remontu neizlasot šeit ievietotās sūdzības: (tātad telefonu nodevu 1. Septembrī, vienojāmies par cenu. 116eur, solītais izpildes laiks 2nedēļas. Pēc 2 nedēļām nekāda ziņa netika dota, bet domāju ka sagaidīšu. Nācās pašai pazvanīt pēc mēneša un apjautāties par savu telefonu, saka ka mainīta cena no 116eur uz 172eur. No sākuma piekritu. Pēc tam izdomāju iespējams aiznesīšu citur, man pateica ka detaļas ir pasūtītas un es vairs nevaru atteikies. Samierinājos. Pēc 2 nedēļām zvanu, viņi man saka ka viss ok, bet man jau bija piegriezies sāku dusmīgi ar viņiem runāt, pēc nedēļas atkal pazvanu-detaļas būs tikai novembra beigās tā kā. Protams, pateicu ka ņemu atpakaļ un viss. Vienkārši drausmīgs kantoris! Kāpēc tāds vēl pastāv? Beigās aiznesu uz texomobile marijas ielā, ideāla attieksme un tiku cauri ar 85eur. Kāds izpildes laiks? Nākamā dienas vakarā viss gatavs, super!

K