LV RU
www.sudzibas.lv Mobilux Neuzticieties šai firmai!

Mobilux - Neuzticieties šai firmai!

Хочу предостеречь всех, от проблем которые вы можете получить обращаясь в эту фирму. Отдала Iphone 6 с проблемой с экраном, телефон функционировал (иногда не работал в некоторых местах touchscreen). В итоге возвращают его мертвым, при этом сообщают что попала вода и он перестал работать. При этом они не чего не вскрывали, говорят что отвентили пару винтиков и все. Все наше негодование, было встречено обсалютно спокойным человеком, опытным такого рода разбирательств. Спросили у него какого фига вы берёте рабочий, функционирующий телефон а возвращаете то что не возможно включить. На что он ответил что мол мы тут не при чем и всё. Им по фигу идите в Полицию или ещё куда. Что решать по другому эту ситуацию им будет не выгодно, и что если вы будете создавать нам любого рода проблемы они ответят. Я понимаю когда за плечами сервис 1a.lv и куча юристов которые получают зарплату что бы отвадить любого рода претензии, легко говорить и плевать на клиента. Подавитесь вашим высокомерием. Человек прочитает это и подумает трижды, стоит ли ему доверять вам. Ох Не стоит!

B

Komentāri (4)

T Tong Po 05.09.2017

"SIA Mobilukss" (1a.lv) un "SIA Mobilux" (1shop.lv) ir divas dažādas juridiskas personas. Ja sūdzaties, vismaz konkrēti adresējiet savu sūdzību.
"При этом они не чего не вскрывали, говорят что отвентили пару винтиков и все" - lai konstatētu, vai telefons ir ticis pakļauts mitruma iedarbībai, servisam nav jāizjauc iekārta pilnībā. Zem nosedzošajiem vākiem ir mitruma indikators (strādā līdzīgi kā lakmusa papīri pamatskolas ķīmijas stundās). Ja serviss konstatē, ka indikators norāda uz mitruma ietekmi, iekārtu viņi tālāk nemaz neizjauc. Un tas nav servisa iegriba, bet gan jebkura ražotāja garantijas procedūra un noteikums.

B BlaBla 05.09.2017

И дебилам понятно про эти индикаторы вы америку не открыли, и вероятно эти индикаторы вырубили телефон на хрен что он больше не включается. Tas servisa iegriba, по ушам валять и рассказывать про Jebkura ražotāja garantijas procedūra un noteikums. Самое смешное что это не единичный случай у вас, и жаль людей которые отпустили ситуацию а не сюда написали. Светились бы вы в пространстве Интернета как Лажёвый Сервис Риги! Каким вы в принципе и являетесь!

T Tong Po 05.09.2017

Ja jūs šo "Самое смешное что это не единичный случай у вас" adresējat man, tad veltīgi. Man nav nekāda saistība ar e-veikalu vai servisu.
Brīdi, kad atslēdzas jūsu paranoja, padomājiet, kurā brīdī servisam vai veikalam ir izdevīgums jūs čakarēt ar garantiju. Lūdzu, kaut vienu loģisku un pamatotu argumentu jeb iemeslu!
Situācijā, ja veikals vai serviss jūs čakarē, viņi zina, ka zaudēs jūs kā klientu vismaz uz kādu laiku,kas, iespējams, būs vismaz gads vai pāris. Viņiem jārēķinās ar negatīvu publicitāti. Plus viņiem jārēķinās ar to, ja uzstājīgāks cilvēks vēl čakarēs viņiem laiku, sūdzoties caur PTAC un ekspertiem, utt. Plus, servisa centri no ražotāja parasti nesaņem nekādu naudu par to, ka garantiju atsaka. Ražotāji maksā tikai par veiktu darbu, kas ir remonts (apmaiņa).
Mīnusi no garantijas atteikuma jebkurai precei ir vairāk nekā vajag. Kādi tad jūsuprāt ir viņu ieguvumi?

B BebrisX 15.10.2017

Par mobilukss un mobilux ( viens pīpis , tāpat abi pieder vieniem un tiem pašiem ) ir daudz nesmukumu zināms .
Bet
Telefons un ūdens .. tur nu točna neko nevar prognozēt . var darboties gadiem bez ķibelēm , var arī nomirt šādi , kā sūdzībā aprakstīts . Nelāga apstākļu sakritība .

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes