www.sudzibas.lv Mobilux garantijas serviss

Mobilux - garantijas serviss

Nopirku iPhone vienā no populāriem interneta veikaliem kuram garantijas serviss ir Mobilux Dominā. Nesu uz garantiju kādas piecas reizes katreiz čakarēja prātu un vajadzēja mēnesi gaidīt kamēr saremontē piektajā reizē teicu lai dod jaunu jo liekas ka vairs nevarēja saremontēt viņi man sāka kautko čīkstēt ka jaunu nē bet gan lietotu biju jau tā noguris ar vieņiem ka piekritu bet uzreiz jau nemaz nedabūju to iPhone teica ka jāpagaida pāris dienas (laikam meklēja pa ss.lv kur lētāk dabūt) :D Saņēmu apskrāpētu iPhone bet galvenais ka strādā tagad pagāja pus gads un man viņš nosprāga aiznesu uz garantiju šie man pēc mēneša atbild ka telefons ir kritis un ka garantijas servis nebūs!!! Man viņš kritis nav 100% kā lai zin vai viņš nav pirmstam kritis??? Atzīstu ka daļēji ir arī mana vaina nevajadzēja ņemt lietotu bet gan prasīt jaunu :(
Karoče pirms pērkat kautko netā pārbaudied kas nodrošīna garantijas servisu ja Mobilux tad labāk tādā veikalā nepirkt...

PS. 1shop.lv un Mobilux ir viens kantoris!!! iPhone pirku ff.lv

V

A Aldis 17.09.2009

Tur strādā meistars-dzīvnieks, izmanto klientu telefonus savām vajadzībām, pie tam atdodot klientam tālruni pat nepacenšas isdzēst savas īsziņas! Izdžēš visus tel nr. no mobilā tālruņa atmiņas nebrīdinot iepriekš. Ja ir info garantijas pieņemšanas punktā, tad nevienam nebūtu pretenzijas, ja servisa cilvēks to atgādinātu pie nodošanas, lai cilvēks zin, kā viņam labāk rīkoties! Dzīvnieciska attieksme pret klientu īpašumu!

V Viecha 20.10.2009

Nesen man čoms ieminējās ka viņam ir cilvēks kas var sataisīt manu iPhone un sataisīja arī nomainīja batereju un viss čikiniekā!!! No meistara uzināu ka telefons tika vērts vaļa un jau bija mainīta batereja tikai vadi bija nepareizi salodēt tas ir otrādāk :D

Tagad viss ok paldies drauga draugam. fuckinais Mobilux pi pi pi :D

Z Zirgs 20.10.2009

Ar trešo uzgaranijunešanu jau varēji jaunu trubu pieprasīt! :)

A Andrejs 26.07.2011

Сдал в сервис мобильный телефон и уже целый месяц не могут отремонтировать. Только кормят завтраками. Ужасное отношение к клиентам! :(

T ToAndrejs 26.07.2011

Bogatije tože plačut!

R Richy 01.09.2011

Nupat atgriezos no 220.lv kur biju iegadajies telefonu Nokia N97 mini :)
zuda skarienjutigums un iesniedzu uz garantiju :) protams remontu sniedz Mobilux un pec menesa gaidisanas man pazino ka telefons netiks remontets jo tas ir manas vainas pec utt...
Citeju "Tālruni pārbaudot augstāk minētie defekti apstiprinājas. Defekti ir radušies tālruņa nevīžīgas ekspluatācijas rezultātā, mehāniski radītu bojājumu dēļ "
Kaut kaads sviests :D

D dsasda 30.07.2015

Jauna atsauksme! Nopirku telefonu Microsoft Lumia 640 veikalā 1a.lv, kad atsūtīja - nestrādāja aizmugurējā kamera, aizsūtīju viņiem atpakaļ kopā ar garantiju un nācās samaksāt 5 eu par paku bodes sūtijumu (teica, ka naudu par sūtīšanu atgriezīs), pēc pusotras nedēļas atsūtīja atpakaļ - kamera strādā, defekts neapstiprinājās, nākamajā diena man pazvanīja draugs un es viņu nedzirdēju, skaņas nekādas, ieslēdzot skaļruni gan varēja dzirdēt, bet no speaker'a gan ne skaņas, nu ko... sūtu atpakaļ viņiem, vēl 5 eu, vēl pusotra nedēļa pagāja, man saka, ka defekts atkal nav apstiprinājies un sūtam atpakaļ, naudu neatgrieza. Atnāca telefons, pārbaudu zvanu - viss strādā, pārbaudu kameru - atkal nestrādā :D Paldies Mobilux, paldies 1a.lv !

Programmatūras vainas nevar būt, restartēju gan telefonu, gan iestatījumus vairākas reizes. Abas reizes saka defekta nav un iejaukšanās nebija nepieciešama, bullshit.

3 3454а 20.04.2016

1a.lv и Mobilux ведь это разные магазины...

I Inese Ate 08.12.2017

Arī man ir negatīva pieredze ar "Mobilux", kā jau šeit vairākkārt minēts, telefonam atsaka garantijas remontu. Iemesls- klienta vaina, mehāniski bojājumi, ļoti lieli, kaut arī telefons darbojas, ir tikai dažas nelielas problēmas, ko gribas novērst, jo telefons ir lietots tikai dažus mēnešus. Tad atklājas, ka tas nav paredzēts šim reģionam, bet serviss par to nemin. Droši vien turpina piegādāt tādus pašus telefonus, pēc tam atsakot garantijas remontu. Nez kāpēc Patērētāju tiesību aizsardzības centrs- arī nepievērš uzmanību patērētāju sūdzībām, un tādi "Mobiluxi" turpina apkrāpt klientus.

ā
rt minēts,