www.sudzibas.lv Mobilemonsters Nožēlojams serviss

Mobilemonsters - Nožēlojams serviss

Pirms neilga laika tur iegriezos, lai nomainītu iphone x displeju. Tika nomainīts neorģinālais ekrāns, kura kvalitāte bija absolūti briesmīga. Skārieni kārtīgi nestrādāja, attēla kvalitāte šausmīga un visam plusā ekrāns pēc maiņas nākošajā dienā sāka raustīties, mirgot. Atkārtoti devos uz šo kantori, lai izstāstītu kas par vainu. Tur pretī nelaipns vīrietis, kas itkā uzklausīja, bet īpaši lielu interesi neizrādīja. Teica, lai telefonu atstāju, testēšot kas par problēmu. Kāreiz uz vietas ekrāns sāka mirgot, raustīties, tā kā viņš redzēja kas par vainu.
Telefons tur bija visu dienu, mans vīrs tam vakarā aizbrauca pakaļ. Uz jautājumiem par to, kas par vainu vai kas tika darīts pilnīgi nekādu atbildi nesaņēma. Šis administrators vai kā to cilvēku varētu nosaukt tikai kaut ko nomurmināja, ka telefonam jāstrādā.
Protams atvedot mājās, telefonam atkal sāka raustīties ekrāns.
Neiesaku šo darbnīcu. Iekšpusē uztaisīts baigais šikais kantoris, bet attieksme un servisa kvalitāte ir vienkārši nožēlojama. Šim vīrietim noteikti vajadzētu iet pamācīties klientu apkalpošanas kursos vai vismaz iepazīties ar uzņēmuma klientu apkalpošanas standartiem, kādi noteikti nemaz nav izstrādāti.
Neorģinālie ekrāni noteikti tiek iepirki lētākie kādi pieejami ebay vai alibaba, neiesaku tur remontēt telefonus. Arī ja neorģināls, ekrānam ir jādarbojas pienācīgi. Šāds prieks izmaksā turpat 200 eur, nauda vienkārši nomesta zemē.