www.sudzibas.lv Mobilemonsters Sliktas kvalitātes rezerves daļas

Mobilemonsters - Sliktas kvalitātes rezerves daļas

Iegādājos šajā kompānijā huawei p10 ekrānu, oriģinālais neesot pieejams tad nu pirku neoriģinālo. Netiku informēts ka krāsas tik ļoti atšķirsies. Krāsas ir blāvas un kvalitāte slikta. Jūtība slikta, reizēm nestrādā uz ekrāna izvietotās Pogas un rakstot tekstu reizēm kāds burts atkārtoti jāspiež. Sazinoties ar kompāniju saņēmu piedāvājumu atgriezt preci, bet ja viņa nav biju uzstādīta. Savādāk nav iespējams pārliecināties par detaļas kvalitāti to neuzstādot. Tas nozīmē ka atgriezt preci nav iespējams. No kompānijas puses risinājuma piedāvājumu nekādu citu nesaņēmu. Esmu vainīgs ka nesot pārbaudījis ekrānu pirms uzlikšanas, tikai kā to var izdarīt? Neiesaku šo kompāniju nevienam lai iegādātos rezerves daļas telefonam. Telefona sarunā minēju ka iesniegšu sūdzību, tas jau viņus pat vairs nesatrauc jo attiecīgā kompānija laikam dzīvo uz cilvēku uzķeršanos muļķīgām atrunām, varētu domāt ka katru dienu mainām telefoniem ekrānus un zinām to ka iegādājoties displeju šajā kompānijā tas būs sliktas kvalitātes un nepilnā komplektācijā, jo no vecā ekrāna neciešams uzstādīt detaļu (skaļruņa restīti) . Vēl atliek tikai sūdzība Ptac ar sliktas kvalitātes preci.

16.03.2021

Papildināts P10 18.03.2021

Firma sazinājās un tomēr piedāvāja risinājumu. Apmainot displeju pret citu - kvalitatīvāku. Paldies ka tomēr spējāt rast risinājumu sarunu ceļā.

P

T Taisnīgums99 16.03.2021

Ka tad bijat domajis, ka par dazhiem eur var dabut tadu dispeju kas maksa 10x dargak? Tas nav iespejams.

P P10 17.03.2021

Nu neuzskatu ka 57eur ir daži. Tā pat viņš ir sūtīts gan jau tajā pašā ebay pa 20eur.