www.sudzibas.lv Mm.lv Krāpšana

Mm.lv - Krāpšana

Rakstu sūdzību sakarā ar krāpniecību internetā.
Edvins buls konts Lv94haba0551046184390 portālā Mm.lv bija ievietojis sludinājumu, ka pārdod savu elektroniskās cigaretes aparātu.
Atrodas it kā Madonā, nāk no Rēzeknes (krievu valodā) tel.25557759 un 29992753.
Apsola, ka būs gogīgaks par godīgu, jo nepatiksanas viņam neesot vajadzīgas, prece tiks piegādāta ar omnivu vai dpd pakomātu, tomēr pēc naudas saņemšanas, persona ignorēja ziņas un uz zvaniem neatbildēja, piečakarēja.
Summa it kā nebija liela - 20 eur, jo prece esot lietota, bet sajūta tāpat nepatīkama, kādam uzdāvināt naudu pret viltus solījumiem.
Ir jau aizsūtīts iesniegums par krapniecību bankai un policijai.
Cilveki neuzķeraties!

P Palīgs neskaidrajiem 09.12.2021

Un jūs gribējāt pirkt un lietot aparātu, ko kāds cits svešs jau apzelējis? Varbūt drīkstu piedāvāt savas palietotās apenes, pa puscenu? Lēti, 2.50 gabalā.

A Armans Armans 31.12.2021

īpaši tupiem paskaidroju :Pašam aparātam ir nomainami tanki kurus var iegādaties veikalā.
Kas attiecas uz vecām apenēm ,tad savus fetišiskos izlecienus atstājiet tam paredzētos saitos.