Mirastayle-Gaismas Maģija SIA Veikals Spicē - Slikts serviss un krāpšana

Gaismas Maģija veikalā t/c spice pasūtīju griestu lampas un 18 reflektor led r50 spuldzītes, iemaksāju pusi naudas no 594euro, gaidu psūtījumu. Ir zvans no noliktavas 23.11-prece ir atnākusi. Pasūtīju preci uz spices home veikalu-Gaismas maģija-otrdien 28.11.2023. Gadā, būšu no rīta! Aizbraucu saņemt preci-nav atvesta, jāgaida 1-1.5 stundas, kamēr šoferis atvedīs, jo iepriekšējā dienā esot saplīsusi mašīna un prece nav piegādāta. Man neviens to nepaziņoja, savu preci gaidīju 3 stundas. Pārdevējs jurijs aizmirsa piezvanīt par preces atvešanu uz veikalu, ko iepriekšs solija, jo viņam esot jāapkalpo klienti! Es braucu no tukuma, pametu pieņemšanu, lai ātri paņemtu savu pasūtīto preci un atgrieztos darbā, man pārdevējs vienkārši divu stundu laikā aizmirst piezvanīt, jo ir citi klienti. Pat neatvainojās par radušos situāciju. Atnesa kastē saliktas pasūtītās mantas un aizgāja prom. Pavadzīmi rakstīja larisa Liepa. Es jautāju pārdevējai - vai visas mantas ir kastē, vai nevajag pārbaudīt? Nē-viss tur esot pareizi, pārbaudīts. Ok-es uzticos salona veikala pārdevējai. Šodien meistars liek lampas-trūkst 4as spuldzes no 18 pasūtītajām. Zvanu uz salona veikalu, man atbid-pavadzīmi parakstījāt, preci nepārskaitījāt-pati vainīga! Tātad - neuzticieties salonveikaliem, pārbaudiet katru kastīti, jo veikals mani ir apzadzis par 15euro. It kā nav daudz uz 594 e summas, bet tomēr nepatīkami. Neviens pat neatvainojas par nodarīto.