Ģimenes ārstu konsultatīvais tālrunis - Numura sazvanāmība

Nesaprotu, kāpēc vairs nav iespējams sazvanīt šo tālruni? Numuru tik sauc un sauc, pie kam par savienojuma gaidīšanu maksa tik griežās un ne maza, bet jēgas nekādas. Agrāk bija iespējams sazvanīt bez problēmām, bet pēdējā laikā kaut kas neštimmē, sajūta, ka neviena tur otrā galā nav. Arī manai draudzenei, kad bērns bija apslimis, vairāk kā 10 min nosēdēja pie klausules bez pārtraukuma, bet tā arī neviens neatbildēja.
P.S. Par zvanīšanas laikiem uz šo tālruni darba un brīvdienās esmu informēta.
Vai vēl kādam ir gadījušās līdzīgas likstas šajā gadījumā?

I

M molja 24.02.2013

Vakar man bija tieši tāda situācija! Visu vakaru biju zvanījusi uz to numuru un tā arī neviens man nebija atbildējis.

K KOX 15.04.2013

Zvanijām ar sievu plkst. 11.30 vakarā darba dienā - 3 valodās pastāstija ka visi operatori ir aizņemti un kredīta ZZ vairs nav!!! Kas par na*uj???? Atvainojiet mani!! Visos masu mēdijos izplatija ziņu, reklamēja lai tikai zvanot... Viņi maz paši saprot ko dara?? Cilvēks kam nauda tā jau ir svarīga, paliek gan bez informācijas, gan bez naudas telefona kontā!! Par ko paņemta nauda?? Es saprotu valsts patvaļu, kad vienkārši netbild uz tel. zvaniem medicīnas iestādes, bet lai par gaidīšanu izmisīgā brīdī pasmejoties par Tevi, vēl naudu paņemtu?? Tas jau ir kalngals visam!!! Turpmāk tikai un vienīgi zvanīšu ātrajai palīdzībai - tur vismaz jebkurā laikā ātri un operatīvi atbild uz jebkuru tev interesējošu jautājumu BEZ MAKSAS!

S smīkņa 15.04.2013

kox, pats vien esi vainīgs, ja neproti stacionāro telefonu no bezmaksas atšķirt. Pazvani vēl uz kādu 9xxx numuru un tad paņerksti.