MFD Veselības Centrs Pārdaugava - Maksā par neko

Vēlējos noņemt dzimumzīmes kuras traucēja.

Pierakstījos pie dermataloga kura ar lukturīti viņām uzspīdināja un pateica, ka nost ņemt varot. Tas aizņēma 3 minūtes un par to protams paprasija 30 EUR.

Tad bija jāpierakstās pie ķirurka ko arī tur pat uz vietas izdarīju. Sagaidu nu savu pierakstu, bet ķirurgs vizītes laikā paziņo, ka viņam neesot nepieciešamās tehnikas vispār, lai tās dzimumzīmes pareizi noņemtu un būs jābrauc to darīt uz Gaiļezeru tomēr. Par šo burvīgo vizīti atkal samaksāju 30 EUR.

Reāli 60 EUR izsviesti vējā un laiks iztērēts. Kas tā vispār par attieksmi. Ja zina, ka apparatūras viņiem tur nav, lai to pakalpojumu sniegtu, tad kādā sakarā viņi pieņem pierakstus un vēl prasa par tām muļķībām naudu.

Atbilde no MFD administrācija 10.08.2016

Labdien!

Izsakām nožēlu par radušos situāciju un atvainojamies par sagādātajām neērtībām!
Informācijas precizēšanai lūdzam Jūs sazināties ar MFD Veselības centru «Pārdaugava», rakstot uz e-pastu [slēpt]@mfd.lv!

Ar cieņu,
MFD administrācija

O Objektīvs 04.08.2016

Krāpnieki! Tā jau neko nedarot mēnesī pamatīgu summu var novākt un nekas jau nav izdarīts rezultāti izpaliek