MFD Dziednieciba Pardaugava - Krāpšana

Nekad nestrādājiet šajā kantori. Mana draudzene tur strādāja par medmāsu procedūru kabineta. Algu sak maksāt pēc 2 mēnešiem, oficiāli skaities, ka strādā kautkada zemnieku saimniecība. Ļoti maza stundas samaksa. Sola procentus, bet visu laiku jāseko tiem līdz, jo vecāka masa, Ira Paegle, visu laiku cenšas kādu apšmaukt un šo naudu pierakstīt sev. Draudzene, ejot prom no darba, uzzināja, ka katru mēnesi tiek veikta darbiniekam piemaksa, par darbu OVP laika, un izrādās, ka šo naudu visu laiku bija piesavinājušie augstākminēta persona. Tā ka uzmanīgi, baigais šmaucēju kantoris.

Z Zemenite777 21.03.2016

Algas tieshaam MFD ir mazas,it ipasi masam un registraturas darbinieciem. Pat ja tuvu dziivo un celamnaudai nevajag teereet.

H Honkonga 22.03.2016

Njā, arī es tur strādāju, kādu laiku.. briesmīga attieksme no vadītājas, par vecāko māsu nemaz nerunājot.. čūsku midzenis..! Atalgojums zem katras kritikas, Maximā pat apkopējai maksā vairāk, un apstākļi labāki... Žēl to foršo ārstu, kuri tieši šo cilvēku dēļ zaudē pacientus, jo kurš gan grib iet uz iestādi, kur visi pretī neapmierināti... Bet pie vainas nevis darbinieki, bet tieši vadība..t.i. vadītāja, un vecākā māsa. Par to klientu apkalpośanas treneri, ja viņu vispār tā var nosaukt, vispār nav komentāru,kura neko nesajëdz no realitātes, 10 gadus strādājot apkalpojošā sfērā, nav man jāmāca strădāt! Pat mans suns būtu labāks treneris, nekā viņa!!!!
Publiskais FuJ śai iestādei!!!!