MFD Veselības Centrs Iļģuciems - Slikts serviss

Pieteicos uz masāžu. Piedāvāja laiku vakarā, kam arī piekritu. Daktere šeit nav pie vainas, bet gan cilvēki, kas pieņem pierakstus un sastāda laika grafiku.
40 minūtes nosēdēju nogaidījos, pašai bija pēc tam jāinteresējas vai vispār daktere pieņems, uz ko man atbildēja, ka ir bijusi kļūda un cilvēki kuri pierakstījušies pa telefonu nemaz nav dakteres sarakstā. Bet to man pateica tikai pēc 40 min!
Labi, kļūdas visi pieļauj, BET vai tiešām pēc kļūdas konstatēšanas nav iespējams sazvanīt klientus un pārlikt laiku?!?
Galu galā uz piedāvājumu palikt padzert kafiju un pagaidīt vēl sazin cik ilgu laiku atteicos.. vakars izbojāts, garastāvoklis arī..
Citās MFD iestādēs, kur esmu bijusi viss notiek ļoti labi, bet uz šo vietu gan vairs nedošos, lai gan ir blakus mājām.

Atbilde no MFD administrācija 30.08.2018

Labdien, cien. kliente!
MFD Veselības centra “Iļģuciems” administrācija ļoti atvainojas par radušos situāciju sakarā ar Jūsu vizīti pie speciālista. Tāpēc veselības centra vadītājs Indulis Krūmiņš ar Jums sazināsies, lai izrunātu šo situāciju. Turpmāk mūsu darbībā šādas kļūdas vairs nepieļausim.

Ar cieņu MFD administrācija