MFD Veselības Centrs Iļģuciems - slikta apkalpošana

8.07.2016 aizgaju ar bērnu-9 gadi pie ķirurga-travmatologa Virģinijas Baumanes.Bērnam uz sejas ir neliela pumpa,kuru vajadzetu uz vietas zem vietejas narkozes izgriezt.Arsts vispar nepieversa uzmanibu bērnam un kad bērns pateica ka baidas no potes uzreiz izrakstija nosutijumu uz bērnu slimnicu,jo viņai aiz durvim gaida rinda.Braucam ka pie laba specialista,bet izradijas ka tas ta nav.Žēl ka mums ir tadi ārsti

Atbilde no MFD administrācija 23.07.2016

Labdien, cien. Diana!
Vēlamies norādīt, ka ārste Virgīnija Baumane neveic pieņemšanas MFD Veselības centrā «Iļģuciems» (Buļļu ielā 9, Rīgā), bet strādā Rīgas Veselības Centrā (Buļļu ielā 7, Rīgā).
Izsakām nožēlu par Jūsu piedzīvoto situāciju un nevērīgo attieksmi no ārstes puses. Nepieciešamības gadījumā aicinām apmeklēt MFD Veselības centru «Iļģuciems» Buļļu ielā 9, kurā strādā profesionāli speciālisti, ir laipna un profesionāla apkalpošana un klientu un pacientu labsajūta ir pirmajā vietā!
Ar cieņu,
MFD administrācija

donna b 09.07.2016

Neko nevar saprast. Brauci izgriezt pumpu, vai to arste izdarija? Vajadzeja poti, bet ja arsts pats netaisa, tad ko jus no vinas sagaidijat? Ka vina bernam pasacinu pastastis?

M Madeira 68 05.08.2016

Kādas muļķības!!! Daktere Baumane ir ļoooti labs speciālists.!!!