MFD Veselības Centrs Iļģuciems - Neatbilstošs personāls

Divus mēnešus atpakaļ zvanīju uz šo veselības centru, lai pieteiktos uz Holtera monitoringu, vaicāju vai ir iespēja tikt ar ārsta nosūtījumu un vai ir brīvas valst apmaksātās vietas. Man atbildēja, ka ir. Tad vēlreiz pārvaicāju, vai tiešām ir pieejamas, jo pārējās vietās, kur biju zvanījusi, bija pieejamas 4 mēneši uz priekšu. Atbildēja, ka tiešām ir, un pierakstīja uz vizīti, un vēl piekodināja, lai paņemu sava ārsta nosūtījumu obligāti. Tagad divas dienas pirms vizītes man pazvana un pasaka, ka visas valsts apmaksātās vietas ir atceltas, un man nāksies vai nu atteikt savu vizīti, vai nākt uz maksas. Protams, ka nevaru atļauties maksas pakalpojumu. :( Mana sūdzība ir tāda, ka, ja nav to valsts apmaksāto kvotu, neticu, ka reģistrarūras personāls veselības centrā nezin to jau laicīgi. Diemžēl mans laiks gaidot rindu, ir izniekots, ja būtu to zinājusi laicīgi, pieteiktos vairākās klīnikās.Tagad būs jāpiesakās uz vizīti un jāgaida vismaz 4 mēnešus. Tātad kopā būs pusgads gaidot un nezinot kas man īsti ar to ar sirdi ir. Skaisti!!! Diemžēl tiem, kam ir nauda tie dzīvo un ārstējas, bet tie, kuriem nav, gaida rindās... un labi, ja sagaida, citi mirst gaidot, bet citiem divas dienas pirms vizītes pasaka, ka pietiks gaidīt, mēs tavu vizīti atcēlām.

Atbilde no MFD administrācija 09.05.2015

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām! Šī situācija radās, jo nebija skaidrs valsts apmaksāto pakalpojumu apmērs nākamajam periodam. Pašlaik ar prieku informējam, ka valsts apmaksātie holtera monitoringa pakalpojumi atkal ir pieejami. Lūdzam Jūs zvanīt uz reģistratūru 67131311, lai pieteiktu savu izmeklējumu pēc iespējas ātrāk. Vai arī atsūtiet uz [slēpt]@mfd.lv savas koordinātas un mūsu reģistratūra ar Jums sazināsies, lai pēc iespējas ātrāk Jūs varētu saņemt valsts apmaksāto izmeklējumu.
MFD Veselības centrs „Iļģuciems”

I