Mercato.lv - Krāpšana

Kopš jūlija vidus nav piegādāts foto objektīvs par nepilniem 500 eiro. Izdarīju muļķību - veicu priekšapmaksu, jo man ātri vajadzēja objektīvu - braucu uz kalniem. Uzņēmums neko nepiegādāja, un es tagad esmu bez preces un bez naudas, Komunikācija briesmīga, vienmēr man viņus jācenšas sadzīt rokā vairākas dienas, uz telefona zvaniem un e-pastiem neatbild.Vispirms bija atvaļinājumā, tad mainīja telpas. Tad ne vecajās, ne jaunaās telpās neviena nebija. Ar trešo piegājienu augusta beigās tomēr darbinieci sastapu. Izteicu savas pretenzijas, viņa solīja naudu atmaksāt. Tā arī neko neatmaksāja. Jau esmu iesniedzis prasību PTAC un tiesā, taču tas aizņem daudz laika. Bet summa ir pietiekami liela, lai es to vienkārši norakstītu un necīnītos par atgūšanu. No komentāriem internetā sapratu, ka neesmu pirmais tāds cietušais no šīs firmas. Acīmredzot, viņi to izmanto, ka cilvēkiem nav laika cīnīties par savu naudu.

D Diana Nik. 24.08.2020

Vai situācija uz šo brīdi ir vēl aktuāla? Padodat lūdzu ziņu. Es arī esmu cietusi no šī veikala.