www.sudzibas.lv Mercato.lv Slikts serviss

Mercato.lv - Slikts serviss

Veikalā mercato.lv 6.06.2020. Tika pasūtīta un apmaksāta prece. Rēķins tika apmaksāts tā piestādīšanas dienā (6.06.) , pārdevējs norādīja, ka prece tiks piegādāta apm. 6 darba dienu laikā. 21.07.2020. Prece nav piegādāta, nauda nav atmaksāta, precīzs naudas atgriešanas datums nav atrunāts. Vairākas reizes ir mēģināts atrisināt situāciju, rakstot vēstules un zvanot.

R

T Taisnīgums99 22.07.2020

Sudziba noteikti Jums nepalidzes, tagad ari naudu vel varat gaidit lidz augustam!

D Diana Nik. 24.08.2020

Vai situācija uz šo brīdi ir vēl aktuāla? Padodat lūdzu ziņu. Es arī esmu cietusi no šī veikala. Būs reālāka iespēja, ka VP uzsāks kriminālprocesu par krāpšanu, ja būs iesniegti vairāki iesniegumi vienlaicīgi.

R rainbow6 24.08.2020

Jā, 24.08.2020. situācija vēl nav atrisināta. Iesniegta sūdzība PTAC.

D Diana Nik. 24.08.2020

Arī šodien iesniedzu sūdzību PTAC. Lūdzu dodat ziņu par rezultātu.

D Diana Nik. 16.10.2020

Labdien! Jūlijā veicu pasūtījumu, un arī ne preces,ne naudas. Tagad oktobrī vērsos ar iesniegumu Valsts policijā, un ir uzsākts kriminālprocess. Iesaku visiem cietušajiem vērsties ar iesniegumiem Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Brasas iecirknī (jo tieši ši iecirkņa apkalpojamā teritorijā atrodas SIA Nivetap) vai jebkurā citā tuvākajā iecirknī ar lūgumu uzsākt kriminālporcesu, atzīt par cietušo, un norādot materiālā zaudējuma apmēru.

T Taisnīgums99 16.10.2020

Pilniigi bezjedzigas darbibas, bet jums taa laikam ir ikdiena veikt mulkjigus pirkumus un peec tam chiiksteet.

Tiem, kam nesaprata, tas kriminalprocess tiks tikpat atri izbeigts.
P.S policija jusu lugumam gribeja atteikt, bet diemzel likums to nelauj.

D Diana Nik. 16.10.2020

A Jūsu ikdienā laikam rakstīt bezjēdzīgus komentārus.

T Taisnīgums99 16.10.2020

Jā, bet jusu neveiksmigā pieredze un daudzās sudzibas, komentari, atgremojumi par to gan ir izcili un noderigi.